Generálním partnerem tohoto sportovního klání jsou Severočeské doly a po dohodě s pořádající agenturou se All star game pro tento rok přesunul právě do Chomutova.


“Je to velká událost. Nepůjde o vítězství, ale o to, aby se pobavili diváci. Ti uvidí to absolutně nejlepší, co v současnosti běhá po českých palubovkách. Určitě to bude vynikající podívaná,“ říká Martin Řápek, manažer BK Chomutov, který pomáhá s organizací.


V tomto zápase proti sobě nastoupí výběry českých a zahraničních hráčů z Mattoni NBL, o sestavách hlasovali na internetu fanoušci. Mezi českými pivoty skončil v tomto hlasování na třetím místě Jakub Houška, odchovanech chomutovského basketbalu, momentálně hájící barvy Děčína.


“Všichni nominovaní hráči a trenéři se před zápasem sejdou na radnici u chomutovské primátorky Ivany Řápkové, kde se zapíšou do kroniky města. O zápasových přestávkách pak budou probíhat soutěže ve střelbě trojek, ve smečování, vyhlášeni budou také nejlepší hráči zápasu. O přestávce také proběhne exhibiční basketbalové utkání vozíčkářů,“ dodává Martin Řápek.


Zápas začíná od 15 hodin, vstupné činí 55 korun. Vstupenky jsou slosovatelné o zajímavé ceny, pro diváky jsou přichystány také různé soutěže. Děti do patnácti let mohou jít na toto utkání v doprovodu rodičů zdarma.