V kategorii mladších žákyň zvítězila i Tereza Vlasáková, a to v disciplíně 200 metrů prsa, v čase 3:13,51. Mezi chomutovskými mladšími žáky byl nejúspěšnější Jakub Šareš, který skončil stříbrný ve finále kraulové dvoustovky, k čemuž přidal i třetí místo na trati 100 metrů motýlek. Na stupně vítězů dosáhl i Vojtěch Rut, když na trati 200 metrů polohově doplaval třetí.

Mezi staršími žačkami vyhrála nová chomutovská posila Valentýna Studentová, která doplavala v čase 2:48,91. Zuzana Svobodová dvakrát dohmátla třetí, a sice ve finále hlavní disciplíny, 200 metrů volný způsob, a stejně tak polohově. Bronzovou příčku si vyplavala i Kateřina Kosková, a sice v disciplíně 100 metrů motýlek. Mezi stejně starými muži vystoupal čtyřikrát na stupně vítězů Maxim Dvořák. V královské disciplíně 100 metrů volným způsobem doplaval druhý. K tomu přidal bronzy ve finále dvojnásobné tratě. Pro dvě stříbra si doplaval Jan Valenta, a to na stovce znak a polohové dvoustovce. Mezi dorostenkami a ženami byla z chomutovských nejúspěšnější Kamila Slabihoudová. Vyhrála na trati 100 i 200 metrů prsa, v čase 1:19,42, resp. 2:49,02. K tomu přidala dvě třetí místa na trati 100 a 200 metrů znak.

Kompletní sbírku medailí si z Litoměřic odvezla Veronika Zelenková, která v čase 2:35,77 zvítězila na polohové dvoustovce, ke kterému přidala stříbro na 100 metrů motýlek a bronz na kraulové stovce. Dvě druhá místa získala Eliška Doksanská a to na 200 metrů polohově a na 100 metrů volný způsob. Chomutovské stupně vítězů na 200 metrů polohově zkompletovala Markéta Vávrová.

Výsledky chomutovských zhodnotil trenér závodního družstva Tomáš Baumrt. „Jedná se teprve o druhé závody sezony a většina plavců zaplavala časy blížící se jejich osobním rekordům a to již po čtvrtém týdnu tréninku,“ pochválil plavce Baumrt.