Basketbalový klub Levharti Chomutov jde vstříc fanouškům a nejbližší domácí zápas mužů bude vysílat přímým přenosem přes internet. Jde o atraktivní utkání Severočeské ligy Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín, které proběhne v pátek 10. listopadu od 20.30 hodin.

Fanoušci, kteří nezamíří přímo do ochozů městské haly, si přenos budou moci najít na portálu YouTube, dostupný bude také z webových stránek Levhartů Chomutov.

Zdroj: Youtube

Basketbal BK Levharti Chomutov vs. BK Horejsek Děčín 
Zdroj: YouTube.com/livesignal.tv

Zápas bude snímaný čtyřmi pohyblivými kamerami, další zajímavé záběry dodají kamery na obou koších. Slovem budou divákům dění na hřišti přibližovat komentátor a basketbalový odborník v roli spolukomentátora. Celkově se přímý přenos bude kvalitou blížit přenosům poskytovaným Českou televizí.

Basketbalisté Chomutova mají ambice vybojovat postup do druhé ligy. Všechny čtyři dosavadní zápasy vyhráli a v tabulce jsou druzí jen vinou nižšího počtu odehraných utkání. Na vítězné vlně se chtějí udržet i v pátečním zápase. „Děčín nemá vůbec špatné mužstvo, takže očekávám, že to bude kvalitní basketbal. My ale budeme chtít potvrdit dosavadní výsledky a zvítězit,“ řekl trenér Levhartů Pavel Staněk.

Piráti Chomutov
Postižené osmileté holčičce pomůže benefiční utkání