BEAVERS nastoupili k prvnímu semifinálovému utkání v sobotu 21. září ve 20:00 pod reflektory na softbalovém areálu domácího RADOTÍNSKÉHO SK PRAHA-RADOTÍN s odhodláním oplatit soupeři poslední dvě porážky v základní části extraligy. BEAVERS pod reflektory nehrají tak často a tak se museli opět v sobotu s tímto handicapem při hře vypořádat. Utkání sice pro Bobry nezačalo nejlépe, ale nakonec se jim podařilo nepříznivý stav 0 : 2 srovnat a dalším třetím bodem získat první semifinálový skalp soupeře. Sobotní vítězství 3 : 2 v Radotíně bylo pro Bobry povzbudivé a znamenalo vedení 1 : 0 na utkání.

Další hrací program byl na programu hned v neděli 22. září, kdy chomutovští BEAVERS nastupovali proti Radotínu doma ve svém softbalové areálu ve 13:00 hodin. „Bobři" nastoupili v úplné sestavě a trenér Jakub Vrba hrál ve dvojici s Lubomírem Vrbenským. Hned v prvním útoku se podařil zkušenému chomutovskému pálkaři Jaroslavu Mikulcovi dvoumetový odpal, který se díky dobré útočné taktice celého týmu podařilo „přetavit" v první bod. A BEAVERS dále útočili a nedali soupeři příliš příležitostí na obsazení met. Bobrům se podařilo ve 3. směně nejprve stáhnout druhý bod, obsadit druhou metu a ke slovu potom přišel elitní pálkař BEAVERS a reprezentant ČR Václav Svoboda, který dvoubodovým homerunem „rozsvítil" na výsledkové tabuli score 4 : 0 ve prospěch BEAVERS. Chomutovští potom další dobrou útočnou činností v 5. směně přidali ještě dva body a vedení nad Radotínem tak pojistili. Ještě v 6. směně se mohlo skore BEAVERS vylepšit, když se v útoku podařilo obsadit všechny tři mety, ale finální odpal už nepřišel. Potom rychlými třemi auty v 7. směně chomutovští utkání uzavřeli s výsledkem 6 : 0 a zaznamenali tak v semifinále svoje druhé vítězství.

Chomutovští BEAVERS v neděli odehráli velice dobré utkání a zasloužili si tak potlesk plné tribuny a početného publika, které přišlo Bobry podpořit. Semifinále se hraje na tři vítězná utkání a tak mají chomutovští dobře našlápnuto, protože vedou 2 : 0. Semifinálové boje budou pokračovat příští víkend v sobotu 28. září v Chomutově ve 14:00 hodin.