PÁTEK 24. ŘÍJNA

FUTSAL

Divize

FC Betis Kadaň - Inter Interma Liberec, 19.30 hod., sport. hala Kadaň

Krajský přebor

FC Atletico Chomutov - CF Radobýl Litoměřice „B", 19.00 hod., Městská sport. hala Chomutov

SOBOTA 25. ŘÍJNA 2014

FOTBAL

ČFL

FC Chomutov - FC Písek, 10.15 hodin

Krajský přebor

Tatran Kadaň - Jun.Děčín, 10.15 hod.

1. FC Spořice - FK Chmel Blšany, 14.30 hod.

I. B třída

Sokol Údlice - Sokol Tuchořice, 11:00 hod.

Baník Březenecká - FK Braňany, 11:00 hod.

VČSA Ervěnice B - SK Černovice, 11.00 hod.

Okresní přebor

TJ Spartak Perštejn - TJ Sokol Otvice

TJ Jiskra Kovářská - SKP Kadaň

TJ Sokol Vilémov - 1. FC Spořice B

TJ Sokol Místo - FK Rašovice

1.SK Jirkov - TJ Slovan Vejprty, hřiště Březenec

Vše v 14.30 hod.

Okresní soutěž

FK Čechie Hrušovany - Tatran Klášterecká Jeseň, 14:30 hod.

FC H.V. Vrskmaň - 1.SK Jirkov B, 11:30 hod.

FLORBAL

Národní liga

FBC Kati Kadaň A - FBC Štíři České Budějovice, 18.00 hod., sport. hala Kadaň

HOKEJ

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - HC Kobra Praha, 17.00 hod.

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů

VK Jirkov-Ervěnice - VK Chemopetrol Litvínov, 10.00 a 14.00 hod., hala ZŠ Krušnohorská, Jirkov

BASKETBAL

Starší žákyně U 15 - oblastní přebor

Levhartice Chomutov - TJ Lokomotiva Liberec I, 16.00 hod., malý sál Městské sport. haly, Chomutov

TURISTIKA

Turisté TJ VTŽ Chomutov a jejich příznivci se vydají na 39. ročník"Spořitelního pochodu" Bezručovým údolím (I. mlýn, skalisko Sokolí hnízdo, III. mlýn, restaurace u Štěpána v Blatně). Délka 14 km. Sraz je u České spořitelny v Palackého ul. v 08.45 hod.

NEDĚLE 26. ŘÍJNA 2014

FOTBAL

I. A třída

AFK LoKo Chomutov B - VČSA Ervěnice, 14:30 hod.

SK Strupčice - Sokol Březno, 14.30 hod.

I. B třída

SK Málkov - TJ Kopisty, 14.30 hod.

FK Klášterec nad Ohří - Havran Kryry, 14.30 hod.

Okresní přebor

TJ Sokol Údlice B - TJ Slavoj Droužkovice, 14.30 hod.

Okresní soutěž

TJ Sokol Výsluní - TJ Sparta Radonice, 14:30 hod.

TJ Sokol Březno B - SK Libědice, 14:30 hod.

TJ Sokol Mašťov - SK Černovice B, 14.30 hod.

BASKETBAL

Starší žákyně U 15 - oblastní přebor

Levhartice Chomutov - TJ ASPV Zákupy, 10.00 hod., malý sál městské sport. haly, Chomutov

PONDĚLÍ 27. ŘÍJNA

HOKEJ

1. liga

Piráti Chomutov - HC Benátky nad Jizerou, 17.30 hod.

SK Kadaň - AZ Havířov 2010, 17.30 hod.

ÚTERÝ 28. ŘÍJNA

FLORBAL

Národní liga

FbC 98 Chomutov - Jaroměř, 17.00 hod, Městská sport. hala, Chomutov

FOTBAL

Krajský přebor

1. FC Spořice - Jiskra Modrá, 11.30 hod. (Na žádost hostí byl změněn výkop utkání na 11.30)

I. A třída

Sokol Březno - FK Postoloprty, 14.30 hod.

I. B třída

FK Klášterec nad Ohří - Sokol Velká Černoc, 14.30

Okresní přebor

TJ Sokol Otvice - FK Rašovice, 14.30 hod.

BASKETBAL

Kadeti U 17

Levharti Chomutov - Děčín, 11.00 hod., malý sál Městské sport. haly, Chomutov