PÁTEK 10. ŘÍJNA

FUTSAL

Krajský přebor

FC Atletico Chomutov - Relax Ústí nad Labem, 19.00 hod., Městská sport. hala Chomutov

FC Baník Chomutov - Tutti Pizza Ústí nad Labem, 20.00 hod., Městská sport. hala

BASKETBAL

Krajský přebor mužů

Levharti Chomutov - Litvínov, 19.30 hod., malý sál Městské sport. haly

SOBOTA 11. ŘÍJNA 2014

JUDO

1. liga mužů

Závěrečné kolo sestupové skupiny , pořadatel TJ VTŽ Chomutov, od 11.00 hod., Městská sport. hala

HOKEJ

1. liga

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno, 17.30 hod.

SK Kadaň - Salith Šumperk, 17.30 hod.

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - HC Vlci Jablonec nad Nisou, 17.00 hod.

FOTBAL

ČFL

FC Chomutov - Slavia Louňovice, 10.15 hodin

Krajský přebor

Tatran Kadaň - STAP-TRATEC Vilémov, 10.15 hod.

1. FC Spořice - FK Rumburk, 16.00 hod.

I. A třída

VČSA Ervěnice - Tatran Podbořany, 16.00 hod.

I. B třída

Baník Březenecká - VČSA Ervěnice B , 12.30 hod.

Sokol Údlice - SFK Meziboří, 12.30 hod.

Okresní přebor

SK Inter Mikulovice - TJ Slavoj Droužkovice, hřiště Kotvina

TJ Spartak Perštejn - SKP Kadaň

TJ Jiskra Kovářská - FK Rašovice

TJ Sokol Vilémov - TJ Slovan Vejprty

TJ Sokol Místo - 1.SK Jirkov

Vše v 16.00 hod.

Okresní soutěž

FK Čechie Hrušovany - FC H.V. Vrskmaň, 16.00 hod.

FLORBAL

Národní liga

FbC 98 Chomutov - Athletics Praha, 18.00 hod., Městská sport. hala

VOLEJBAL

2. liga mužů

VK Jirkov-Ervěnice - Plzeň; 10.00 a 14.00 hod., hala 4. ZŠ Krušnohorská, Jirkov

1. liga juniorů

VK Jirkov-Ervěnice - Turnov, 10.00 a 14.00 hod., hala 4. ZŠ Krušnohorská, Jirkov

1 liga juniorek

VK Jirkov-Ervěnice - VK Sever Žatec, 12.00 a 16.00 hod., hala 4. ZŠ Krušnohorská, Jirkov

Starší žákyně - krajský přebor

Turnaj za účasti VK Jirkov-Ervěnice, SKP Ústí n. L., SK TO Duchcov, VK Sever Žatec, 9.00 - 15.00 hod,  hala 4. ZŠ Krušnohorská, Jirkov

BASKETBAL

Kadeti U 17

Levharti Chomutov - České Budějovice, 19.00 hod.,malý sál Městské sport. haly

ATLETIKA

Spořická šestka

Běžecký závod o délce 6 km ulicemi obce Spořice. Prezentace u sportovní haly mezi 09.00 a 10.00 hod. Start dětských závodů v 10.00, hlavní závod dospělých v 11.30 hod.

Noční běh přes Úhošť

Délka tratě 8 km. Prezentace 20.00 - 21.45 hod. start v 22.00 hod., vše fotbalové hřiště Úhošťany

TURISTIKA

Memoriál Bohumíra Pokorného

Turisté TJ VTŽ Chomutov se vydají na Jelení horu (15 a 18 km). Vlak, směr Výsluní, odjíždí ze stanice ČD Chomutov v 08.03.

NEDĚLE 12. ŘÍJNA 2014

SOFTBALL

Finále extraligy

SC 80 Beavers Chomutov - Spectrum Praha, 12.00 hod., softballový areál Beavers

NÁRODNÍ HÁZENÁ

2. liga mužů

KNH Chomutov - TJ Avia Čakovice, 10.30 hod., ZŠ Školní ul. Chomutov

FOTBAL

I. A třída

AFK LoKo B - Viktoria Lom, 16.00 hod.

SK Strupčice - Sokol Domoušice, 16.00 hod.

I. B třída

SK Málkov - FK Havraň, 16.00 hod.

FK Klášterec nad Ohří - FK Braňany, 16.00 hod.

Okresní přebor

TJ Sokol Údlice B - 1. FC Spořice B, 16.00 hod.

Okresní soutěž

TJ Sparta Radonice - SK Libědice, 15.00 hod.

TJ Sokol Výsluní - SK Černovice B, 16.00 hod.

TJ Sokol Březno B - Tatran Klášterecká Jeseň, 16.00 hod.

TJ Sokol Mašťov - 1.SK Jirkov B, 16.00 hod.

BASKETBAL

Kadeti U 17

Levharti Chomutov - BK Tábor, 09.00 hod., malý sál Městské sport. haly

Žákyně U 15

Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice, 11.00 hod, malý sál Městské sport. haly

Mladší minižákyně U 12

Levhartice Chomutov - Sluneta Ústí nad Labem, 13.00 a 15.00 hod., malý sál Městské sport. haly

VOLEJBAL

Amatérská vol. liga

První, tzv. rozehrávací turnaj v sezóně 2014-15, od 08.30 hod., sport. hala Kadaň

STŘEDA 15. ŘÍJNA

HOKEJ

1. liga

Piráti Chomutov - SK Kadaň, 17.30 hod.