PÁTEK 11. LISTOPADU

HOKEJ

Tipsport extraliga

Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, 17.30 hod., SD ARÉNA;

FUTSAL

2. liga Západ

Betis Kadaň - Wizards DDM Praha, 19.30 hod., sport. hala Kadaň,

Krajský přebor

FC Atletico Chomutov - Team Proboštov, 19.00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Okresní přebor

FC Atletico Chomutov B - Rapid Bečov, 20.00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Žákovská liga Václava Čecha

Turnaj mladších žáků, skupina A, 12.00 - 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov;

SOBOTA 12. LISTOPADU

HOKEJ

WSM Liga

SK Trhači Kadaň - HC Dukla Jihlava, 17.00 hod.;

FLORBAL

Národní liga

Florbal Chomutov - FbC Plzeň, 18.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

FOTBAL

I. A třída

TJ Spartak Perštejn - TJ Kopisty, 14.00 hod.,

1. FC Spořice - FK Dobroměřice, 14.00 hod.,

SK Ervěnice-Jirkov - AFK LoKo Chomutov, 14.00 hod.,

TJ SOKOL Březno - TJ Tatran Podbořany,

I.B třída

TJ SLOVAN Vejprty - FK Klášterec nad Ohří, 10.30 hod.,

SK Černovice - SK Ervěnice-Jirkov B, 10.30 hod.,

Okresní přebor skupina západ

SK Málkov - TJ Sokol Březno B, 14.00 hod.,

SKP Kadaň - TJ Sparta Radonice, 14.00 hod., hřiště Úhošťany,

FK Čechie Hrušovany - TJ Sokol Místo, 14.00 hod.,

Okresní přebor skupina východ

FC H.V. Vrskmaň - TJ Sokol Horní Jiřetín B, 11.00 hod.,

1. SK Jirkov - TJ Kopisty B, 14.00 hod., hřiště Březenec

TJ Slavoj Droužkovice - TJ Sokol Obrnice B, 14.00 hod.,

TJ Sokol Otvice - TJ Rozvoj Polerady, 14.00 hod.;

BASKETBAL

Starší žákyně U15

Levhartice Chomutov - Kladno, 17.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

VOLEJBAL

1. liga juniorky

VK Jirkov-Ervěnice - VSK Spartak Děčín, 12.00 a 16.00 hod., tělocvična ZŠ Krušnohorská, Jirkov,

2. liga muži

VK Jirkov-Ervěnice - Domažlice, 10.00 a 14.00 hod., tělocvična ZŠ Krušnohorská, Jirkov;

NEDĚLE 13. LISTOPADU

FOTBAL

Okresní přebor skupina západ

TJ Sokol Mašťov - SK Libědice, 10.30 hod., UMT Kadaň,

TJ Tatran Klášterecká Jeseň - FK Rašovice, 14.00 hod., hřiště Rašovice;

BASKETBAL

Starší žákyně U15

Levhartice Chomutov - HB Praha, 10.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

ATLETIKA

Běh kolem Bobřáku (Zimní běžecký pohár)

Délka tratě 8,54 km, start v 10.30 hod., Lodenice Kadaň;

FUTSAL

Okresní přebor

FC Betis Kadaň B - FC Baník Chomutov B, 20.00 hod., sport. hala Kadaň;

VOLEJBAL

Amatérská volejbalová liga

Sport. hala Kadaň, od 8.30 hod.;

ÚTERÝ 15. LISTOPADU

HOKEJ

Tipsport extraliga

Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, 17.30 hod., SD ARÉNA;

STŘEDA 16. LISTOPADU

HOKEJ

WSM Liga

SK Trhači Kadaň - HC Most, 18.00 hod.;

ČTVRTEK 17. LISTOPADU

FOTBAL

Divize

FC Chomutov - SK Kladno, 18.00 hod., stadion na Zadních Vinohradech Chomutov;

HOKEJ

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - HC Děčín, 18.00 hod.;

ATLETIKA

Běh 17. listopadu (8. ročník)

Běh pro všechny věkové kategorie v Rooseveltových sadech v Kadani. Start od 10 hod., hlavní kategorie v 11.15 hod. Pořadatel SKMP Kadaň;

FUTSAL

Zimní futsalová liga CHLMF (26. ročník)

Veteránská liga, 8:00 - 11.00 hod.

5. liga, 11:00 - 14:00 hod., vše Městská sport. hala Chomutov;