PÁTEK 25. LISTOPADU

HOKEJ

Tipsport extraliga

Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, 17.30 hod., SD ARÉNA,

WSM Liga

SK Trhači Kadaň - HC Frýdek-Místek, 18.00 hod.;

FUTSAL

Krajský přebor

FC Atletico Chomutov - Gardenline Litoměřice B, 19.00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Okresní přebor

Betis Kadaň B - Rapid Bečov, 19.30 hod.,

FC Atletico Chomutov B - FC Kopisty, 20.00 hodin, Městská sport. hala Chomutov,

Žákovská liga Václava Čecha

Turnaj starších žáků, skupina A, 12.00 - 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov;

SOBOTA 26. LISTOPADU

FLORBAL

Národní liga

Florbal Chomutov - T.B.C. Králův Dvůr, 18.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

FOTBAL

I. A třída

AFK LoKo Chomutov - TJ SOKOL Březno, 10.15 hod.,

1. FC Spořice - FK Dobroměřice, 13.00 hod.,

Turnaj O pohár Severočeských dolů

Účast: Junior-FC Chomutov, ml. dorost, Podbořany, FC-Junior Chomutov, st.dorost, Slavoj Žatec, 9.00 - 15.15 hod., hřiště s umělým povrchem u restaurace Monika, Chomutov;

HOKEJ

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - SHC Klatovy, 17.00 hod.;

HALOVÝ HOKEJ

Veteránská liga žen

Pořadatel Hockey Club Kadaň 57, od 9.00 hod., sport. hala Kadaň;

FUTSAL

Zimní futsalová liga CHLMF

Veteránská liga, 8.00 - 14.30 hod., sport. hala Spořice;

Kadaňská futsalová liga mužů

První ročník, od 17.00 hod., sport. hala Kadaň;

NEDĚLE 27. LISTOPADU

FLORBAL

Národní liga

FBC DDM Kati Kadaň - FBC PANTHERS Liberec, 18.00 hod., sport. hala Kadaň;

ATLETIKA

Rašovická lávka (Zimní běžecký pohár)

Délka tratě 13,34 km, start v 10.30 hod. u restaurace Split;

FUTSAL

1. liga U19

Účast: Baník Chomutov, Combix Ústí nad Labem, Benago Zruč nad Sázavou, Démoni Česká Lípa. Od 11.40 do 18.00 hod., sport. hala Spořice,

1. liga U17

Účast: Baník Chomutov, Combix Ústí nad Labem, Benago Zruč nad Sázavou, Démoni Česká Lípa. Od 10.00 do 17.30 hod., sport. hala Spořice;

Zimní futsalová liga CHLMF

1. a 2. liga, 8.00 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov,

5. liga, 14.30 21.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

PONDĚLÍ 28. LISTOPADU

FUTSAL

Okresní přebor

FC Baník Chomutov B - Rapid Bečov, 20.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

ÚTERÝ 29. LISTOPADU

FUTSAL

Přátelské mezistátní utkání

Česko U19 - Itálie U19, 19.00 hod., sport. hala Kadaň.