PÁTEK 17. DUBNA

HOKEJ
Baráž
Piráti Chomutov – Slavia Praha, 17.30 hod.

FUTSAL

Exhibice

FC Betis Kadaň "A" - FC Balticflora Teplice, 19.00 hod., sport. hala Kadaň

SOBOTA 18. DUBNA

FOTBAL
ČFL
FC Chomutov – SK Union 2013, 10.15 hod.

Krajský přebor
Tatran Kadaň – FK Český Lev Neštěmice, 10.15 hod.
1. FC Spořice – FK Louny, 17.00 hod.

I. A třída
VČSA Ervěnice – Sokol Domoušice, 17.00 hod.

I. B třída
Sokol Údlice – VČSA Ervěnice „B", 13.30 hod.

Okresní přebor
TJ Jiskra Kovářská – TJ Sokol Místo, 16.30 hod.
TJ Spartak Perštejn – TJ Slovan Vejprty, 16.30 hod.
SK Inter Mikulovice – FK Rašovice, 16.30, hřiště Kotvina
TJ Sokol Otvice – 1. FC Spořice „B", 15.00 hod.
TJ Slavoj Droužkovice – SKP Kadaň, 16.30 hod.

Okresní soutěž
SK Černovice „B" – FC H.V. Vrskmaň, 14.00 hod.

ATLETIKA
Běh na Mědník (5. ročník)
Prezentace: Sportovní a turistické centrum, ul. Školní 20, Měděnec. Odtud v 10:15 hod. odjede autobus se závodníky do místa startu v Klášterci nad Ohří, start v 11:00 hod. z křižovatky ul. Vítězná a Pod Hájovnou.

SOFTBALL
2. ligu T Ballu
Turnaj nejmladších Bobříků (do 10 let) za účasti 9 týmů, softbalový areál u ZŠ Akademika Heyrovského v Bezdušově ulici, Chomutov

FUTSAL
2. liga CHLMF
08.00 – 14.45 hod., Cihlářská ul., Chomutov

NEDĚLE 19. DUBNA

FOTBAL

I. A třída
AFK LoKo Chomutov „B" – FK Duchcov, 17.00 hod.

SK Strupčice – Slavoj Žatec „B", 17.00 hod.

I. B třída
SK Málkov – FK Kozly, 17.00 hod.
FK Klášterec nad Ohří – Baník Březenecká Chomutov, 17.00 hod.

Okresní přebor
TJ Sokol Údlice „B" – 1.SK Jirkov, 16.30 hod.

Okresní soutěž
TJ Sparta Radonice – TJ Sokol Březno „B", 15.00 hod.
TJ Sokol Výsluní – TJ Sokol Mašťov, 17.00 hod.
SK Libědice – FK Čechie Hrušovany, 14.00 hod.
Tatran Klášterecká Jeseň – 1.SK Jirkov „B", 17.00 hod., hřiště Rašovice

FLORBAL
Play-off 2.ligy dorostenců
Účast: DDM Dynamo Teplice, SK Bivoj Litvínov, TJ Mocní Tuleni GaSOŠ Podbořany, 1.FBC DDM Děčín 4, od 10.00 hod., sport. hala Kadaň

FUTSAL
1. liga CHLMF
08.00 – 14.45 hod., Cihlářská ul., Chomutov

STŘEDA 22. DUBNA

SOFTBALL
Extraliga
SC 80 BEAVERS Chomutov – Junioři ČR, 16.00 a 18.00 hod., softbalový areál u ZŠ Akademika Heyrovského v Bezdušově ulici, Chomutov.