SOBOTA 26. DUBNA

Softbal:

Extraliga:

Sportclub 80 Beavers Chomutov  -  Hroši Havlíčkův Brod, dvojzápas ve 14:00 a 16:00 hod., softbalový areál v Chomutově u ZŠ Akademika Heyrovského v Bezručově ul.

Národní házená

1. liga žen:

SK Chomutov NH - HK Hlinsko v Čechách, 15:30 hod., multifunkční hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Fotbal:

Divize:

AFK LoKo Chomutov - TJ Litol, 10:30 hod.,

I. A třída:

1. FC Spořice - SK Havran Kryry, 10:30 hod.

VČSA Ervěnice - SK Viktorie Ledvice, 14:00 hod.

I. B třída:

Baník Březenecká - Rozvoj Polerady, 13:30 hod., stadion Staré Spořice

Sokol Údlice - TJ Kopisty, 13:30 hod.

SK Černovice - Sokol Tuchořice, 13:30

Okresní přebor:

TJ Sokol Otvice - TJ Sokol Místo

SKP Kadaň - TJ Spartak Perštejn, hřiště Úhošťany

1.SK Jirkov - TJ Sokol Údlice B, hřiště Březenec

SK Inter Mikulovice - TJ VČSA Ervěnice B, hřiště Kotvina

FK Rašovice - TJ Slovan Vejprty

SK Málkov - TJ Sokol Výsluní

TJ Slavoj Droužkovice - TJ Sokol Vilémov

Začátky všech utkání v 17:00 hod.

Okresní soutěž:

FK Čechie Hrušovany - TJ Sparta Radonice, 17:00 hod.

Motorizmus:

Závody historických vozidel, start ve 12:00 hod. z parkoviště u Severočeských dolů, a.s., Boženy Němcové, Chomutov

NEDĚLE 27. DUBNA

Softbal:

Extraliga:

Sportclub 80 Beavers Chomutov  -  Žraloci Ledenice, dvojzápas ve 11:00 a 13:00 hod., softbalový areál v Chomutově u ZŠ Akademika Heyrovského v Bezručově ul.

Národní házená

1. liga žen:

SK Chomutov NH - TJ Spartak Modřany, 10:30 hod., multifunkční hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Oblastní přebor:

KNH Chomutov - KNH Litvínov, 14:30 hod., hřiště ZŠ Školní, Chomutov

SK NH Klášterec nad Ohří - TJ Šroubárna Žatec B, 12:15 hod., hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Fotbal

I. A třída:

SK Strupčice - FK Duchcov, 17:00 hod.

Okresní soutěž:

FC H.V. Vrskmaň - SK Libědice, 17:00 hod.

Tatran Klášterecká Jeseň - 1. FC Spořice B, 15:00 hod., hřiště Rašovice

TJ Sokol Březno B - TJ Jiskra Kovářská, 17:00 hod.

1.SK Jirkov B - TJ Sokol Mašťov, 17:00 hod., hřiště Březenec

Malá kopaná

Satelitní turnaj elévů:

Hřiště VČSA Ervěnice, 09:00 - 13:00 hod., účast VČSA Ervěnice, FC Chomutov, AFK LoKo Chomutov, FK Kadaň, FŠ Most, SFK Meziboří.

ÚTERÝ 29. DUBNA

Basketbal

Play off kadetů:

Levharti Chomutov U 17 - Vysočina Jihlava U 17, 19:00 hod., Městská sportovní hala v Chomutově

STŘEDA 30. DUBNA

Basketbal

Play off kadetů (případný čtvrtý zápas):

Levharti Chomutov U 17 - Vysočina Jihlava U 17, 19:00 hod., Městská sportovní hala v Chomutově