PÁTEK 11. DUBNA

Fotbal:

Přátelské utkání starých gard:

FC Chomutov - Sokol Údlice, 17:00 hod., stadion Zadní Vinohrady

SOBOTA 12. DUBNA

Fotbal:

Divize:

AFC LoKo Chomutov - Slavia Louňovice, 10:30 hod., stadion Březenecká, Chomutov

I. A třída:

1. FC Spořice - 1. FC Dubí, 10:30 hod.

VČSA Ervěnice - AFK LoKo Chomutov „B", 12:30 hod.

FK Klášterec nad Ohří - Viktorie Ledvice, 16:30 hod.

I. B třída:

Sokol Údlice - Sokol V.Černoc, 13:00 hod.

Okresní přebor:

SKP Kadaň - TJ Sokol Místo, hřiště Úhošťany

1.SK Jirkov - TJ Sokol Otvice, hřiště Březenec

SK Inter Mikulovice - TJ Spartak Perštejn, hřiště Kotvina

FK Rašovice - TJ Sokol Údlice „B",

SK Málkov - TJ VČSA Ervěnice „B"

TJ Slavoj Droužkovice - TJ Slovan Vejprty

TJ Sokol Vilémov - TJ Sokol Výsluní

Začátky všech utkání v 16:30 hod.

Okresní soutěž:

FK Čechie Hrušovany - SK Libědice, 16:30 hod.

Futsal

Letní futsalová liga CHLMF:

1. liga, 08:00 - 14:45 hod., multifunkční hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Basketbal

Extraliga st. žáků U 15:

BK Levharti Chomutov - Slavia MBA Kroměříž, 17:00 hod., malý sál Městské sport. haly v Chomutově

Softbal

Turnaj 2. ligy Tee Ballu:

Účast: Red Crayfish Rakovník, SK Joudrs Praha Navy, Spectrum Praha, SC 80 Beavers Chomutov, Hroši Havlíčkův Brod "B", Severní hvězdy Chomutov, SK Joudrs Praha Orange, Žraloci Ledenice- DDM České Budějovice, od 09:00 hod., hřiště Beavers Chomutov, Heyrovského ul.

NEDĚLE 13. DUBNA

Hokej

Baráž:

Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, 17:30 hod., SD Aréna

Národní házená

Ženy, 1. liga:

SK Chomutov NH - TJ Příchovice, 10:30 hod., hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Muži, oblast:

KNH Chomutov - Baník Most NH „B", 14:30 hod., hřiště ZŠ ve Školní ulici v Chomutově

SK NH Klášterec nad Ohří - KNH Litvínov, 08:30 hod., hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Dorostenky, oblast:

SK Chomutov - Most A, 13:45, SK Chomutov Most B, 15:10 hod., hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Fotbal

I. A třída:

SK Strupčice - Viktoria Lom, 16:30 hod.

I. B třída:

Březenecká Chomutov - Žatec "B", 13:00 hod., Staré Spořice

SK Černovice - SFK Meziboří, 14:00 hod.

Okresní soutěž:

Tatran Klášterecká Jeseň - FC H.V. Vrskmaň, 15:00 hod., hřiště Rašovice

TJ Sokol Březno „B" - TJ Sparta Radonice, 16:30 hod., hřiště Březno

1.SK Jirkov "B" - 1. FC Spořice „B", 16:30 hod., hřiště Březenec

TJ Sokol Mašťov - TJ Jiskra Kovářská, 15:00 hod.

Basketbal

Extraliga st. žáků U 15:

BK Levharti Chomutov - BK TOROLA Snakes Ostrava, 10:00 hod., malý sál Městské sport. haly, Chomutov

Atletika

37. ročník Běhu Bezručovým údolím (15 km):

Hlavní závod od 11:00 hod., ostatní kategorie průběžně od 09:30 hod. Start u 12. ZŠ Heyrovského ul., Chomutov.

STŘEDA 16. DUBNA

Fotbal

ČFL:

FC Chomutov - SK Viktorie Jirny, 17:00 hod.