PÁTEK 28. BŘEZNA

Futsal:

2. liga:

Betis Kadaň - Olympik Mělník, 20:00 hod., sport. hala Kadaň

Krajský přebor:

FC Atletico Chomutov - Ludis Team Třebenice, 19:00 hod., Městská sport. hala Chomutov

SOBOTA 29. BŘEZNA

Fotbal:

Divize:

AFK LoKo Chomutov - Motorlet Praha, 10:30 hod., stadion na Březenecké, Chomutov

I. A třída:

VČSA Ervěnice - FK Kryry, 11:00 hod.

SK Strupčice - FK Dubí, 15:00 hod.

FK Klášterec - AFL LoKo Chomutov B, 15:00 hod.

I. B třída:

Baník Březenecká - Sokol Bečov, 11:30 hod., hřiště Staré Spořice

Sokol Údlice - FK Podbořany, 15:00 hod.

Okresní přebor:

SK Jirkov - TJ Sokol Místo, 15:00 hod., hřiště Březenec

SK Inter Mikulovice - SKP Kadaň, 15:00 hod., hřiště Kotvina

FK Rašovice - TJ Sokol Otvice, 15:00 hod.

SK Málkov - TJ Spartak Perštejn, 15:00 hod.

TJ Slavoj Droužkovice - TJ Sokol Údlice B, 15:00 hod.

TJ Sokol Vilémov - TJ VČSA Ervěnice B, 15:00 hod.

Futsal

Okresní přebor:

FC Baník Chomutov - FC Kopisty, 18:30 hod., sport. hala Březenecká Chomutov

Florbal

Ústecká liga:

Účast: FbK Prty, FBC DDM Kadaň C, TJ Mocní Tuleni Podbořany, FBC Vipers Most, TJ Lokomotiva Louny, od 09:00 hod., sport. hala Kadaň

NEDĚLE 30. BŘEZNA

Hokej

Baráž o extraligu:

Piráti Chomutov - HC Mladá Boleslav, 17:30 hod., SD Aréna

Finále NOEN extraligy juniorů:

Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov, 12:30 hod., SD Aréna

Fotbal

Ženy, divize:

VČSA Ervěnice - FK Mělník B, 15:00 hod., hřiště Mostecká ul., Jirkov

Krajský přebor:

Tatran Kadaň - Baník Modlany, 15:00 hod.

I. B třída:

SK Černovice - FK Polerady, 10:30 hod.,

Okresní přebor:

TJ Sokol Výsluní - TJ Slovan Vejprty, 15:00

Basketbal

Kvalifikace o postup na přebory republiky (kategorie U 12 - mladší minižákyně):

Levhartice Chomutov - TJ Slovan Litoměřice, 10:00 a 12:00 hod., malý sál Městské sport. haly, Chomutov

ÚTERÝ 1. DUBNA

Florbal

3. liga juniorů:

FBC DDM Kati Kadaň - FBC 98 DDM Chomutov B, 18:30 hod., sport. hala Kadaň

ČTVRTEK 3. DUBNA

Hokej

Finále NOEN extraligy juniorů (případný třetí zápas):

Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov, 17:30 hod., SD Aréna, Chomutov