Pátek 31. ledna

Hokej

Tipsport extraliga:

Piráti Chomutov- HC Oceláři Třinec, 17:30 hod., Městská sport. hala v Chomutově;

Futsal:

2. liga mužů:

FC Betis Kadaň - Gardeline Litoměřice, 19:30 hod., sport. hala Kadaň;

Fotbal:

Příprava:

VČSA Ervěnce - SK Strupčice, 17:30 hod., hřiště s umělým povrchem Jirkov;

Sobota 1. února

Fotbal

Příprava:

FC Chomutov - juniorka Slavie Praha, 11:00 hodin, hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov,

SK Černovice - Sokol Místo, 15:00 hod., hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov;

Hokej:

1. liga:

SK Kadaň - Salith Šumperk, 17:30 hod., ZS Kadaň;

Basketbal

Starší žáci U 15:

BK Levharti Chomutov - SAM BŠM Brno, 15:00 hod., malý sál Městské sport. haly Chomutov;

Florbal

Ústecká florbalová liga:

10.30 Jazzmani Žatec - FBC DDM Kadaň C,

15.00 TJ Lokomotiva Louny - FBC DDM Kadaň C.

Další účast: 1.FBC DDM Děčín 4 B, TJ Mocní Tuleni Podbořany, 09:00 - 16:00 hod., sport. hala Kadaň;

Futsal

Okresní přebor:

FC Baník Chomutov - SC OBR Most, 18:30 hod., Sport. hala Březenecká, Chomutov,

1. liga CHLMF:

08:00 - 14:30 hod., Městská sport. hala Chomutov,

4. liga CHLMF:

08.00 - 14:30 hod., sport. hala Spořice;

5. liga CHLMF:

14:30 - 21:00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Malá kopaná

Turnaj benjamínků (r. 2002-2004): účast VČSA Ervěnice, FK Slavkov, Král. Poříčí, FK Ostrov (r. 2003), FK Ostrov (r. 2004), AFK LoKo Chomutov, 09:15 - 14:30 hod., sport. hala Březenecká, Chomutov;

Neděle 2. února

Hokej:

Tipsport extraliga:

Piráti Chomutov - Slavia Praha, 17:30 hodin, SD ARÉNA;

Florbal

2. liga mužů:

FBC Kati Kadaň - FbC 98 Chomutov, 17:00 hod., sport. hala v Kadani;

Fotbal

Příprava:

AFK LoKo A - Sokol Milešov, 14:00 hod, hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov;

Basketbal

Starší žáci U 15:

BK Levharti Chomutov - Baskeťáci Josefov, 10:00 hod., malý sál Městské sport. haly Chomutov;

Futsal

3. liga CHLMF:

08:00 - 14:30 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Atletika

Běh:

Běh přes Strážiště - 5 200 m. Start v 10:30 hod. u 2. ZŠ v Kadani;

Malá kopaná

Zimní liga mládeže:

Turnaj starších žáků (r. 1999 a ml.), od 08:00 hod., sport. hala Spořice,

Turnaj dorostu (r. 1995 a ml.), od 15:00 hod., sport. hala Spořice,

Turnaj st. přípravek, skup. B, od 08:30 hod., sport. hala Málkov;

Pokračování sobotního turnaje  (r. 2001-2002): účast VČSA Ervěnice, FK Cheb, FK Bílina, FK Ostrov (r. 2001), FK Ostrov (r. 2002), AFK LoKo Chomutov, Baník Souš, 09:15 - 14:30 hod., sport. hala Březenecká, Chomutov;

Pondělí 3. února

Hokej

1. liga:

SK Kadaň - HC AZ Havířov 2010, 17:30 hod., ZS Kadaň.