Pátek 24. ledna

Futsal

Krajský přebor:

FC Atletico Chomutov - CF Radobýl Litoměřice „B", 19:00 hod., Městská sport. hala v Chomutově;

Sobota 25. ledna

Fotbal

Příprava:

FC Chomutov - Baník Souš, 11:00 hodin, hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov,

FC Chomutov U 17 - TJ VČSA Ervěnice (dorost), 13:30 hod., hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov,

FC Baník Březenecká - FC Hazlov, 15:30 hod., hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov,

FK Tatran Kadaň - 1. FC Karlovy Vary, 10:30 hod., hřiště s um. povrchem, Kadaň,

Pohár města Mostu:

Sokol Horní Jiřetín - 1. FC Spořice, 11:00 hod., hřiště Baníku Souš;

Florbal

G2 liga juniorů:

FbC 98 Chomutov - Snipers Třebíč, 16:00 hod., Městská sport. hala v Chomutově,

Liga elévů:

Účast:  FBC DDM Kadaň Blue, FBC DDM Kadaň Red, FBC 98 DDM Chomutov, TJ Mocní Tuleni Podbořany, DDM Teplice, FBC Teplice, Jazzmani Žatec, SK Bivoj Litvínov, Florbal Ústí Rejnoci, Florbal Ústí Kosatky, 09:00 - 16:00 hod., sport. hala Kadaň;

Basketbal

Kadeti U 17:

BK Levharti Chomutov - Sokol Pražský „B", 19:00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Mladší žákyně U 14:

BK Levhartice Chomutov - Porg Praha, 17:00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Volejbal

1. liga juniorů:

VK Ervěnice - TJ Slavia Liberec, dvojzápas v 09:00 a ve 13:00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Hokej

2. liga:

HC Klášterec nad Ohří - NED Hockey Nymburk, 17:00 hod.;

Futsal

2. liga CHLMF:

08:00 - 14:30 hod., Městská sport. hala Chomutov,

3. liga CHLMF:

08.00 - 14:30 hod., sport. hala Spořice;

Malá kopaná:

Turnaj „O putovní pohár starosty města Kadaně":

Účast: 15 týmů z Kadaně, Klášterce nad Ohří, Karlových Varů, Chodova, Mělníku, Štětí, Okounova, Prahy, Rašovic a Litvínova, 08:00 16:00 hod., tělovýchovné prostory Gymnázia Kadaň;

Neděle 26. ledna

Hokej:

Tipsport extraliga:

Piráti Chomutov - Kometa Brno, 17:30 hodin, SD ARÉNA;

Florbal

G2 liga juniorů:

FbC 98 Chomutov - SK Florbal Benešov, 16:00 hod., Městská sport. hala v Chomutově;

Basketbal

Kadeti U 17:

BK Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad, 10:00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Fotbal:

Příprava:

AFK LoKo A - SK Černovice, 14:00 hod, hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov,

FC Chomutov U 14 - FK Klášterec nad Ohří U 14, 18:00 hod., hřiště s umělým povrchem, Mostecká ul., Chomutov;

Futsal

6. liga CHLMF:

08:00 - 14:30 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Pozemní hokej

Halová liga ml. žáků:

Účast: HC 1957 Kadaň A, HC 1957 Kadaň B, HC 1972 Rakovník, TJ Litice A, TJ Litice B, HC 1972 Rakovník, 09:00 - 13:00 hod., sport. hala Kadaň;

Atletika

Běh:

Lomazická stezka - 8 300 m. Start v 10:30 hod. u restaurace Split;

Pondělí 27. ledna

Hokej

1. liga:

SK Kadaň - HC Rebel Havlíčkův Brod, 17:30 hod.,

Futsal

Okresní přebor:

SK Vinea Club Kadaň - Rapid Bečov, 18:30 hod., sport. hala Kadaň;