SOBOTA 30. KVĚTNA

FOTBAL
ČFL
FC Chomutov – FK Slavoj Vyšehrad, 10.15 hod.;

Krajský přebor
Tatran Kadaň – Chmel Blšany, 10:15 hod.;
1. FC Spořice – SK Mondi Štětí, 17:00 hod.;

I. B třída
TJ Baník Březenecká Chomutov – SFK Meziboří, 13.30 hod., hřiště Staré Spořice;
TJ Sokol Údlice – FK Havraň, 13.30 hod.;

Okresní přebor
1. SK Jirkov – FK Rašovice, 17:00 hod., hřiště Březenec;
TJ Sokol Místo – 1. FC Spořice „B", 17:00 hod.;
TJ Sokol Vilémov – SKP Kadaň, 17:00 hod.;
TJ Jiskra Kovářská – TJ Slavoj Droužkovice, 17:00 hod.;
TJ Spartak Perštejn – SK Inter Mikulovice, 17:00 hod.;

Okresní soutěž
FK Čechie Hrušovany – 1.SK Jirkov „B", 17:00 hod.;

TENIS
Exhibice
Tenisová exhibice sourozenců Heleny a Cyrila Sukových, dvojnásobných vítězů Wimbledonu ve smíšené čtyřhře a Bohdana Ulihracha, vítěze tří turnajů ATP, se zapojením mladých tenistů Tenisového klubu, 11.00 – 12.30 hod., tenisový areál v Bezručově údolí, Chomutov;

HOKEJBAL
Krajská liga Sever – finále
HBC Dandy Chomutov – HBC Bazzy Děčín, 13.00 hod., hřiště na ulici Tomáše ze Štítného, Chomutov;

FUTSAL
3. liga CHLMF – hřiště Písečná ul., Chomutov, 8.00 -14.45 hod.;

NEDĚLE 31. KVĚTNA

FOTBAL
Divize žen
TJ VČSA Ervěnice – FK Kostomlaty, 17.00 hod., hřiště Mostecká ul., Jirkov;

I. A třída
AFK LoKo Chomutov „B" – SK Viktorie Ledvice, 17.00 hod.;
SK Strupčice – TJ Tatran Podbořany, 17.00 hod.;

I. B třída
SK Málkov – SK Černovice, 17.00 hod.;
VČSA Ervěnice „B" – FK Braňany, 17.00 hod.;
FK Klášterec nad Ohří – TJ Sokol Tuchořice, 17:00 hod.;

Okresní přebor
TJ Sokol Údlice „B" – TJ Sokol Otvice, 17.00 hod.;

Okresní soutěž
TJ Sparta Radonice – FC H.V. Vrskmaň, 15.00 hod.;
TJ Sokol Mašťov – Tatran Klášterecká Jeseň, 17.00 hod.;
TJ Sokol Březno „B" – SK Černovice „B", 17.00 hod.;
TJ Sokol Výsluní – SK Libědice, 17.00 hod.;

NÁRODNÍ HÁZENÁ
2. liga žen
SK Chomutov NH „B" – TJ Přeštice „B", 09.00 hod., sportovní areál v Cihlářské ul., Chomutov;

HOKEJBAL
Krajská liga Sever – finále
HBC Dandy Chomutov – HBC Bazzy Děčín, 13.00 hod., hřiště na ulici Tomáše ze Štítného, Chomutov;

FUTSAL
2. liga CHLMF – hřiště Písečná ul., Chomutov, 8.00 -14.45 hod.