V ÚTERÝ DALŠÍ TURNAJ POULIČNÍ LIGY

Už v úterý 12. července se na druhém turnaji Pouliční ligy utkají v kategorie 11-14 let ve vzájemných utkáních opět týmy Real Diadora, FC Slovan Zahradní, Junior a FC Bobíci. Po prvním turnaji jsou bez porážky týmy FC Real Diadora a FC Slovan Zahradní, které si připsaly dvě výhry a ze vzájemného zápasu remízu. Jednu výhru má tým Junior a bez bodu je na čtvrtém místě tým FC Bobíci. Mezi střelci se zatím výrazně prosadil Danyil Dolechek z týmu FC Real Diadora, který vstřelil dvanáct branek.

NEJVĚTŠÍ TURNAJ REGIONU SE BLÍŽÍ

Během víkendu 16. a 17. července proběhne v Březenci u Jirkova ve sportovním areálu Maracana již dvacátý první ročník tradičního turnaje ve futsalu CHLMF CUP 2016, kterého pořadatelem je taky spolek Chomutovská liga malého fotbalu. Letošního ročníku se zúčastní 36 týmů, což dělá z turnaje jeden z největších v širokém okolí. Finále víkendové akce je naplánované na neděli v 15.30 hodin, ještě předtím v sobotu večer je plánovaná v restauraci na hřišti oslava dvacáté páté sezóny CHLMF, na které nebude chybět dort, občerstvení, dobrá zábava i nějaké to překvapení.

POSÍLEJTE PŘIHLÁŠKY NA 24. ROČNÍK CHOMUTOVSKÉHO POHÁRU

CHLMF CUP 2016 ještě ani neproběhl a CHLMF připravuje již další turnaj. LOGISTIC EURO BUS CUP Chomutovský pohár 2016 je na pořadu během prvního srpnového víkendu (6. - 7. srpna 2016), je připraven pro 16 týmů a hrát se bude na hlavním hřišti ve sportovním areálu DUHA v Chomutově.

V sobotu proběhne kvalifikace ve čtyřech skupinách po čtyřech mužstvech a z každé skupiny postoupí tři týmy do nedělních čtyřech skupin. V neděli už z každé skupiny postoupí vždy první dvě mužstva do KO systému. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 16. července.