Ungr patří k nejúspěšnějším bojovníkům v klubu a vlastně i v zemi. Navíc je úspěšným studentem druhého ročníku Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. V českém amatérském žebříčku je jedničkou ve své váze (65,8 kg) a českým titulem si vysloužil právo bojovat na listopadovém mistrovství světa v Albánii, kde je velkou nadějí Česka na výhru. Ostatně za úspěchy si tvrdě jde. Momentálně je v přípravě na zmíněný šampionát. Letos absolvoval dva MMA kempy a to v Alicante, kde pobyl 90 dní a pak týden v Zivogošče Porat, kde šlo spíše o týmové soustředění a doladění váhy.

„Jeho tréninková jednotka jde od pondělí do pátku. O víkendu odpočívá. Každý trénink se skládá z ranního tréninku techniky, odpoledního tréninku kondice, síly a dynamiky. Večerní tréninky se většinou zaměřují na sparing, případně opět na nácviky technik,“ řekl ke svému parťákovi další člen MMA Chomutov Ladislav Kučera.

MMA Chomutov? Malý klub s velkým srdcem

MMA Chomutov je klub s téměř 13letou historií, který založili Nobert Požárek a Václav Koníček. Oddíl se prezentuje jako Malý klub s velkým srdcem (instagram), který nabízí tréninky pro sportovce různých úrovní dovedností. V rámci tréninků se zaměřují na aspekty všech bojových sportů, jak v postoji, tak na zemi. Vyrostlo zde nespočet bojovníků na poli amatérském, ale i profesionálním a někteří z nich se pyšní i mistrovskými tituly. Zároveň je klub aktivní i ve spolupráci s ostatními kluby v Čechách a pořádá semináře pro různá bojová zaměření. Momentálně má MMA Chomutov v nabídce tréninky pro sportovce starší 15 let a zároveň připravuje tréninkovou půdu i pro děti.

Zkušený chomutovský útočník Viktor Hübl (v červeném).
Fanoušci Pirátů se dočkali. V sobotu hrají hokejisté poprvé doma

Jak se bojovníkům z MMA Chomutov daří?

Michal Vostrý:

- skóre 8-11

- zápasy nejen v Čechách, ale i v Rakousku, Rusku, Thajsku a Filipínách

- rok a půl žil v Thajsku a byl sponzorovaným zápasníkem Legacy Gymu pod vedením světového šampiona Ole Laursena

Michal Jelínek:

- skóre 9-8

- posledními úspěchy např. únorová výhra na submisi ve střední váze (o váhu výše), nebo červnová výhra na body na galavečeru LESAK FIGHT NIGHT

Iva Koubíková:

- skóre 3-5

- posledními úspěchy loni v únoru dvě výhry na lize CSMMA a říjnová výhra na submisi v 1. kole na GCF, aktuálně léčí zranění a připravuje se na další zápasy

Pouliční liga v malém fotbalu v Chomutově.
Turnaj Pouliční ligy vyhrály celky FC Umělka Zahradní a FC Baterky

Dominik Podzemský:

- skóre amatéři téměř 50 zápasů

- skóre profi 1-1

- poslední úspěch před necelým měsícem výhra v 1. kole na TKO na IAF po téměř 3-leté pauze

MUDr. Petr Červený:

- nový předseda klubu, který se aktivně věnuje jak zápasení v grapplingu, tak trénování svěřenců v klubu