A právě pro Erika se podařilo vybrat velice pěkných 6500,- Kč, za což patří všem obrovské poděkování. „Jsme velice rádi, že se vybrala pro malého Erika taková částka. Nečekali jsme to, protože letošní ročník navštívilo o polovinu méně návštěvníků než vloni," řekl k vybrané částce Jaroslav Mezera, předseda klubu.

Symbolický šek převzal za malého Erika jeho otec Filip, který prozradil, proč se malý Erik nemohl do Kadaně přicestovat. „Je mi velice líto, že se Erik nemohl samotného turnaje zúčastnit. Ale nyní jsme dokončili třítýdenní rehabilitační pobyt a cesta z Pardubic do Kadaně by pro něj nebyla v tuto chvíli ideální. Moc si vážím Vaší podpory a určitě nám to pomůže v další léčbě. Je před námi ještě spousta dnů, roků práce, aby se Erika postavil na vlastní nohy a mohl normálně fungovat. K tomu směřujeme všechno naše úsilí," řekl Filip Pecháček, Erikův otec.

Turnaj se nejen výsledkově, ale hlavně pořadatelsky a herně vydařil. Všechna zúčastněná mužstva předvedla výborné výkony, které se musely všem přítomným líbit. Domácí Betis nakonec nenašel přemožitele a obhájil loňské vítězství. Na druhém místě jako v loňském roce skončila Sparta Chomutov před teplickými Centurions a Olympikem Mělník.

„Bylo úplně jedno, kdo turnaj vyhraje, přesto vítězství potěší. Vítězství patří hlavně naším skvělým fanouškům. Důležité bylo zajistit co největší finanční obnos pro Erika, což se určitě vydařilo. Diváci se bavili a s průběhem celého turnaje jsme spokojeni. Přítomní návštěvníci si po vylosování přišli i na zajímavé ceny od našich partnerů, kterým patří samozřejmě také poděkování," dodal na závěr předseda kadaňského klubu.

Patová situace nastala při určení nejlepšího střelce turnaje, když hned pětice hráčů vstřelila na turnaji čtyři branky – Zdeněk Kopta, Jakub Süssmilch, Tomáš Banovič, Martin Krejčí a David Weiner.  O vítězi nakonec rozhodly desetimetrové kopy, které soutěžící kopali na Miroslava Chládka, jednoho z rozhodčích.
Nejlepším exekutorem se nakonec stal domácí Zdeněk Kopta a stal se tak nejlepším střelcem turnaje. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Krejčí z Centurions Teplice a nejlepším brankářem se stal jeho týmový kolega Karel Brejcha.