Již na prvním závodě v Brně nasadil tým kompletně upravý vůz Tomis 04, celá přestavba vozu proběhla během krátké zimní přestávky. S vozem startoval Tomáš Chabr st., který patří k dlouholetým úspěšným pilotům formulových vozů ze Severních Čech. Jeho syn Tomáš Chabr ml. v Brně převedl, že pilná zimní příprava byla správným krokem k celkovému úspěchu. Konurováním se pak stal dvojitý brněnský úspěch.

Třetí a nový jezdec Aleš Kohout, který je známý spíš z motokárových závodů se seznámil s novým formulovým náčiním již na konci loňského roku. Do své první sezóny nastoupil s formulí Van Diemen a předvedl soupeřům, že je více než konkurence schopný. Zlomový víkend pro Chabrmotorsport přišel na Autodromu v Mostě, kde se k teamu přidal i čtvrtý pilot.

Dlouholetý jezdec Národní formule Antonín Sus se vrátil do kolotoče závodů po kratší přestávce a ihned si dojel pro třetí místo. Celkový úspěch týmu pak potvrdili Chabrové, kteří si dojeli pro první místa ve svých kategoriích. Aleš Kohout si dojel pro bronz.
V srpnu se seriál Divize 3 přesunul k východním sousedům, srovnali se tak šance všech pilotů. Nově vybudovaný okruh totiž nenabízel tolik možností k předsezónnímu testování.

Všichni piloti týmu ale dokonale využili příležitosti a doslova převálcovali mezinárodní konkurenci z Polska, Slovenska nebo Maďarska. Chabr starší i mladší vyhráli obě kvalifikace a s drtivým náskokem také oba závody. Aleš Kohout si dojel pro potřebné body a vybojoval celkové třetí místo v šampionátu stejně jako Antonín Sus.

Celá formulová sezóna vyvrcholila opět v Brně na Masarykově okruhu, kde se rozdávali mistrovské tituly. Tomáš Chabr mladší vybojoval titul vicemistra a završil tak úspěšnou sezónu v kokpitu vozu Národní formule 1400. Tento úspěch rozhodl o postupu do kategorie Volné formule s vozem, který se již v těchto dnech připravuje v chomutovské dílně. Stejného výsledku, tentokrát právě ve Volné formuli dosáhl Chabr st., který tak ukázal více než konkurence schopnost nového vozu s motorem Kawasaki.

Aleš Kohout dosáhl na třetí místo a uzavřel tak svoje první účinkování s bronzovou medailí. Antonín Sus na stupně vítězů nedosáhl, obsadil celkové páté místo. O lepší umístění ho připravilo několik vynechaných závodů v úvodu sezóny. Tomáš Chabr by chtěl za úspěšnou sezónu poděkovat lidem, kteří se na úspěších podíleli.

„Team Chabrmotorsport by chtěl poděkovat všem partnerům a sponzorům kteří při něm v sezoně 2010 stáli. Umožnili tak jezdcům útočit na pódiová umístění. Velký dík patří také mechanikům, kteří perfektně připravovali vozy. Sezona 2011 již teď klepe na dveře a tak se team pilně připravuje, aby mohl dále bojovat o další tituly.“