Pořádající agentura Dream PRO připravila balíčky s posezením od 150 do 600 korun za osobu. „Diváci si tak nemusejí nosit vlastní deku nebo skládací židli. Máme v zásobě lehátka, židle a pro fajnšmekry i piknikový koš s dekou, občerstvením a vínem. Navíc s každým balíčkem si návštěvníci rezervují místo v prvních řadách,“ upřesnil ředitel agentury Lubomír Machoň.

Více informací i s nabídkou balíčků zájemci najdou na webu www.dreampro.cz. „Parkovací místa pro vozidla vyčleníme rovněž na diváckém svahu, poplatek je zahrnut do ceny balíčku,“ doplnila Michaela Rosenkranzová.

Film 3Bobule volně navazuje na předchozí dvě úspěšné komedie ze série Bobule. Diváci se mohou opět těšit na setkání s osvědčenou hereckou dvojicí Terezou Ramba a Kryštofem Hádkem. První dva díly přilákaly do kin 800 tisíc diváků, 3Bobule v současné době vedou žebříček návštěvnosti českých kin.

Piráti Chomutov, ilustrační hokeje.
Hokejoví Piráti jsou v úpadku. S pohledávkou 10 milionů se přihlásil i Chomutov

Promítání letního kina pod širým nebem navazuje na dřívější úspěšnou spolupráci autodromu s agenturou Dream PRO, která vyvrcholila 22. května autokoncertem na parkovišti v paddocku autodromu. Svou DJ Show Live přivezl do Mostu bavič a moderátor Leoš Mareš a mezi posádkami bezmála 400 aut sklidil nadšení. Po jeho vystoupení diváci ještě zhlédli atraktivní film Le Mans ´66, zvolený stylově k prostředí velkého závodního okruhu.

Jan Foukal