Slušná divácká návštěva v kadaňské sportovní hale viděla rychlé a bojovné utkání, ve kterém měli navrch čeští reprezentanti. Ti přestříleli domácí tým v poměru 18:5, ani jedna z nových brankářských akvizic Kadaně ale míč za svá záda nepustila a tak diváci čekali na branku marně. Přesto ocenili výkony obou týmy potleskem.

V utkáním hraném v netradičním čase 3 x 20 minut hrubého času se do první šance dostali v páté minutě čeští reprezentanti. Domácí brankář Janda dokázal ale včas vyběhnout a šanci zlikvidovat.

O minutu později zahráli hosté z přímého volného kopu signál, ovšem Michael Janda byl opět připravený. V 9. minutě ho zachránila po střele Eisenreicha tyč.
Kadaňští se osmělili ve 12. a v 17. minutě. Ovšem střely kapitána Škůrka se mezi tři tyče nevešly. V poslední minutě první třetiny se dvakrát vyznamenal domácí brankář Janda a na časomíře tak svítilo na obou stranách stále skóre 0:0.

Druhá třetina začala akcí domácího Boháčka. Jeho pokus z levé strany vytlačil ve 23. minutě brankář Kubica na roh.O minutu později se po špatné rozehrávce Betisu dostal ke střele Lelek, ale jeho pokus skončil jen na tyči domácí branky.

Ve 25. minutě zlikvidoval další šanci reprezentantů Janda. Ve 36. minutě pak poprvé v utkání pustil na hřiště brankáře Nového, který si hned poradil se střelou Dobrovolného.V poslední minutě druhé třetiny měla obě mužstva blízko k úvodní brance utkání. Nejprve Bzonek nepřekonal střelou z vápna Novýho a o chvíli později netrefil branku hostí z dobré pozice domácí Süssmilch.

Ve 44. minutě zlikvidoval obrovskou šanci jednadvacítky brankář Nový. V 52. minutě si s pokusem domácího Kopty poradil brankář Růžička a skóre bylo stále bezbrankové.

O pět minut později předvedl dva nejlepší zákroky utkání domácí brankář Michal Nový, když v leže zneškodnil dva pokusy Jiraskýho.
V poslední minutě utkání měl domácí Betis výhodu přímého volného kopu. Po zahraném signálu se ke střele dostal Kopta, ale Růžička byl připravený.
Diváci sice v utkání branku neviděli, přesto zklamaní určitě neodešli. Utkání bylo rychlé, bojovné a brankových příležitostí mohli vidět dostatek.

FC BETIS KADAŇ „A" – ČR U 21  0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
ŽK: Aleš Verner (Kadaň) – Josef Fujdiar (ČR) Střely na branku: 5:18
Fauly: 4:3

Betis Kadaň: Michal Janda (30 min.), Michal Nový (30 min.) – Jiří Novák, Jakub Süssmilch, Ladislav Škůrek (C), Aleš Verner, Zdeněk Kopta, Jan Pavlica, Tomáš Rehák, Tomáš Boháček, Václav Burda, Jan Štítkovec

ČR U21: David Kubica, Martin Růžička, Martin Kučera – Lukáš Böhm, Jiří Šimandl, Michal Jiraský, Vojtěch Heiník, Jan Bzonek, Marián Dobrovolný (C), Ondřej Míča, Martin Sop, Josef Fujdiar, Martin Furik, Jindřich Eisenreich, Lukáš Lelek