V desátém kole přijel na domácí půdu Betisu známý soupeř, kadaňští totiž proti Mělníku odehráli několik přátelských utkání. Mělník ovšem po loňském sestupu prošel obměnou kádru a trenér Šuba se snaží do sestavy zapracovat mladé hráče. To se mu také vyplácí, domácí futsalisté nebyli pro hosty soupeřem a po celý zápas se prakticky k ničemu nedostali.

V desátém kole si připsali již svou devátou porážku. Předseda klubu Jaroslav Mezera ví, že v týmu je něco špatně a hodlá s vedením klubu a trenéry řešit: „Situace není dobrá. Dá se již možná říci, že je kritická. Musíme najít východisko z této situace a proto zasedne v nejbližších dnech vedení klubu a bude situaci řešit i s trenéry.

Hráči neodvádějí maximum, které po nich trenéři vyžadují. Z Teplic k nám přišli tři hráči, kteří měli být obrovským přínosem a táhnout celý tým. Ale není to tak. Jediným, který se snaží pracovat je Jakub Voráček, ostatní mě hodně zklamali. Ale nejde jen o teplické hráče, zklamáním jsou i naši kmenoví hráči. Musí se prostě něco změnit.“