Betis nakonec přivezl domů bod za remízu 5:5, když vyrovnávací branku vstřelil v předposlední 39. minutě při hře bez brankáře. I přes bodovou ztrátu si Betis udržel v tabulce osmou příčku.

Domácí proměnili svoji první šanci už ve druhé minutě. Děčínský útočník vypíchl rozehrávku hostí a sám proti brankáři Vrbovi nezaváhal. Betisu se podařilo vyrovnat o chvilku později, kdy se trefil kapitán Škůrek, v patnácté přidal druhou branku kadaňský Peinelt a do šaten se tak odcházelo za stavu 2:1 pro Betis.

Vstup do druhého poločasu se povedl domácím a ve 23. minutě se jim podařilo vyrovnat na 2:2. Betis se nadále dostával do brankových příležitostí, ale nedokázal je proměnit. Naopak domácí vyráželi ze zabezpečené obrany do nebezpečných brejků. Jeden z nich se jim podařil ve 32. minutě využít a Děčín vedl 3:2.

O dvě minuty později dorazil Škůrek do branky pokus Salače a stav byl opět remízový. V téže minutě se ale opět domácí dostali do vedení. Ve 36. minutě bylo vyrovnáno, kdy se trefil podruhé v utkání Peinelt. O deset sekund později zapoměli kadaňští na zadní vrátka a Děčín se radoval z páté branky. Ve 38. minutě obdržel domácí hráč červenou kartu a Betis začal hrát bez brankáře. Powerplay přinesla vyrovnání ve 39. minutě, kdy na konečných 5:5 upravil svou trefou Čibenka.

SK Bílý balet Děčín - FC Betis Kadaň 5:5 (1:2)
Branky Kadaně: 7. Škůrek (Mezera), 15. Peinelt (Čibenka), 34. Škůrek (Salač), 36. Peinelt (Mezera), 39. Čibenka (Šabík).
Sestava Kadaně: Vrba, Šinágl - Mezera, Šabík, Peinelt, Salač, Gorol - Škůrek, Čibenka, Thanh, Pešek.

Autoři: J. Mezera, M. Káva