Turnaj byl součástí otevření nové sportovní haly v Kadani a zavítalo na něj během celého dne přibližně dvě stě diváků. I díky nim se nakonec podařilo pro příspěvkovou organizaci Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov získat pěkných šest tisíc korun.

„Jsme velice rádi, že se podařilo vybrat takovou částku, která určitě lidem se zdravotním postižením pomůže. Všem, kdo přišli a podpořili tuto akci patří obrovské poděkování,“ dodal k vybrané částce Jaroslav Mezera, předseda kadaňského klubu.

Vítězem turnaje se nakonec stali domácí futsalisté a pokřtili tak svým vítězstvím novou halu. O vítězi turnaje muselo nakonec rozhodnout až poslední utkání. Betis musel porazit teplické futsalisty porazit o čtyři branky, což se nakonec stalo, když kadaňští zvítězili 5:1 brankou

Kilijána ze 35. minuty. Pohár za první místo tak zůstal doma, i když kadaňští vyhráli turnaj jen díky lepšímu skóre. Utkání s druhou Spartou Chomutov totiž skončilo 2:2 a o vítězi turnaje rozhodla jediná branka.

Na třetím místě skončili divizní Centurions Teplice a na poslední místě se umístil trochu překvapivě druholigový Olympik Mělník. Ovšem jak řekl Jaroslav Mezera, futsal nebyl na turnaji na prvním místě.

„Bylo úplně jedno, kdo turnaj vyhraje. I když obsazení bylo kvalitní, což potvrdila jednotlivá utkání. Důležité bylo zajistit co největší částku pro Domy sociálních služeb a to se nakonec podařilo.

Turnaj splnil svůj účel a věřím, že příští rok se podaří vybrat ještě větší částku. Děkuji všem mužstvům za účast a odvedené výkony. Jsem rád, že dorazil i Patrik Gedeon.

Hráč, který ještě nedávno dohrával náročnou druholigovou fotbalovou sezónu v dresu Dukly Praha, si udělal čas a do Kadaně zavítal. Diváci se bavili a s průběhem celého turnaje jsme spokojeni.

Přítomní návštěvníci si po vylosování přišli i na zajímavé ceny od našich partnerů, kterým patří samozřejmě také poděkování,“ dodal na závěr předseda kadaňského klubu.

Kromě futsalového zápolení si přítomní diváci v Kadani mohli vychutnat také taneční čísla v podání malých tanečnic z kadaňského DDM Šuplík a také juniorských tanečnic z tanečního studia Reflex.