V prvním utkání Beavers nedali soupeři žádnou šanci ke scorování a vstoupili do utkání velice razantně s Lubomírem Vrbenským na postu nadhazovače. Již ve 2. směně vedli Beavers 6 : 0 po homerunech Jakuba Vrby a Václava Svobody. Když ve 3. směně byl stav 11 : 0, tak Lubomíra Vrbenského vystřídal Jakub Petřík a utkání po 4. směně skončilo rozdílem 11 : 0.

Do druhého utkání nastoupili Beavers ve změněné sestavě a trenér Jakub Vrba utkání svěřil nadhazovačům Jakubu Petříkovi a Marku Malému a v útoku prostřídal celou soupisku. Beavers hned v 1. směně dvakrát bodovali a soupeř odpověděl jedním bodem. Beavers vývoj utkání měli ve svých rukou a připsali si do extraligové tabulky po dvou utkáních čtyři body.

Juniorská reprezentace České republiky chlapců do 19 let se připravuje na letošní vrchol své sezóny – Mistrovství Evropy 2015, které se uskuteční v Mostě pod trenérským vedením Dušana Šnellyho z Havlíčkova Brodu a Jaroslava Korčáka z jihočeských Ledenic. Reprezentační dres juniorského týmu ČR oblékají také chomutovští Václav Šrétr a Milan Šulc.

SPORTCLUB 80 BEAVERS CHOMUTOV - JUNIORSKÁ REPREZENTACE ČESKÉ REPUBLIKY 11 : 0 a 5 : 3.

Napsal Josef Griml.