Týmy jsou rozděleny do čtyřech skupin po třech, první dva týmy z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále, týmy na třetích místech budou hrát o celkové 9. až 12. místo. Zápasy budou probíhat na velkém i malém sále Městské sportovní haly v Chomutově.

Levhartice Chomutov U 13 budou hrát ve skupině „A" a jejich soupeřkami budou týmy BA Sparta Praha a DBaK (pod hlavičkou DBaK hrají spolu basketbalové kluby BaK Plzeň a DBK Kožlany-Kralovice, pozn. red.). Chomutovská děvčata budou hrát svá utkání na velkém sále Městské sportovní haly.

Pro účastnice festivalu je chomutovskými organizátory zabezpečen i doprovodný program, děvčata zúčastněných týmů budou mít zdarma přístup na městskou věž a vstup do zooparku a zlevněné vstupné 40,- Kč do Aquasvět Chomutov.

Zápasy Levhartic Chomutov ve skupině A:

Pátek 8. května, 09.00 hod. Levhartice Chomutov - DBaK

Pátek 8. května, 17:30 hod. Levhartice Chomutov - Sparta Praha

V sobotu 9. května (09.00 19.00 hod.) proběhnou vyřazovací boje (1. - 8. místo) a zápasy ve skupině o 9. až 12. místo, v neděli 10. května (08.30 - 14.30 hod.) jsou na pořadu boje o konečné umístění.

Slavnostní zahájení festivalu proběhne 8. května v 17.00 hodin, ukončení a vyhlášení Festivalu starších minižákyň U 13 v neděli v 14:45 hodin, vše v Městské sportovní hale.

V rámci festivalu se uskuteční v sobotu 9. května od 19.00 hodin i slavnostní představení stříbrných Levhartic U 14 z dubnového mistrovství České republiky v Hradci Králové spojené s autogramiádou chomutovského odchovance Jakuba Houšky, aktuálně pivota finalisty Kooperativy NBL Válečníků Děčín.