Co rozhodlo o vítězství nad Svitavami?

Byli jsme připraveni na to, že to bude těžké utkání. Připravovali jsme se na to od pondělí, od zápasu v Levicích. Hlavně psychicky, poslední zápasy nám to nešlo, ale už jsme museli zúročit přípravu v trénincích. Od začátku jsme hráli dobře, dobře jsme zápas rozehráli. Udělali jsme zase nějaké chyby, ale důležité je, že jsme to dotáhli do vítězného konce. A máme předkolo play-off.

První čtvrtinu jste vyhráli o deset bodů, ale v dalších dvou čtvrtinách byl náskok Levhartů těsně nad desetibodovou hranicí. Nešlo zvýraznit náskok dříve než ve čtvrté čtvrtině?

Svitavští pivoti nás pod košem velmi dobře bránili. Tady patří pochvala Johnu Fieldsovi, který nejen že dal více než dvacet bodů, ale v podstatě je vyfauloval. Pak jsme to tam měli lehčí a v závěru jsme věděli, že už to uhrajeme.

Jak jste vy osobně spokojený se svým výkonem?

Vždy je co vylepšovat, v rámci možností jsem pokyny trenéra splnil. Vždy se snažím na 100 %, hlavně v obraně , protože z ní se to odvíjí. Ale hlavně jsem rád, že jsme vyhráli.

Vysloveně jste si užil poslední dva body v utkání, kdy jste míč zasmečoval do koše. Jaké to bylo?

Dnes jsem to v utkání hodně podával pod košem jiným, tak jsem si řekl, že to tam zasmečuji. Svitavští už věděli, že prohrají, stáli na natažených nohou. Tak jsem si řekl, že to zkusím a vyšlo to.

Koho byste si přál do předkola play-off, USK Praha nebo Levice?

Radši USK, daří se nám na ně a nemuseli by jsme cestovat až na Slovensko.