Dva noví hráči, zkušený střelec a výborný výkon. Poprvé se v chomutovské sportovní hale v dresu Baníku představil brankář Bohumil Klíma a mladík Filip Gedeon. Když se přidala zkušenost v podobě branek Zdeňka Kopty, o vítězi futsalového utkání Baník Chomutov - Malibu Mladá Boleslav bylo rozhodnuto.

I když první poločas byl ještě vyrovnaný. Hráči Malibu hráli často bez brankáře, ale domácí „Baníkovci“ toho nedokázali využít. Míč putoval hodně často, sice těsně, ale vedle prázdné brány.

Ilustrační foto.
Kanonýři nestárnou. Myšička a Belej vstřelili čtyři branky

I vedení se ujali hosté. Šanci využil Jakub Maryška a poslal Malibu do vedení. Vyrovnání měl už o minutu na kopačce Patrik Špicar a taky příležitost využil. Pak už se prosazovali jenom hráči Baníku. Svoji rychlost ukázal Patrik Janošík a dostal domácí do vedení.

Ve druhém poločase se na hřišti představil i Filip Gedeon, který měl hned po přihrávce od Zdeňka Kopty první šanci. I druhá šance mladíka zůstala nevyužita, vychytal ho hostující brankář Pytloun.

Ale pak už se prosadili domácí i gólově. Další gól vstřelil Jiří Novák. I když hosté ještě snížili, po přihrávce Jakuba Süssmilcha se opět prosadil Zdeněk Kopta a tento střelec potvrdil výhru Baníku i při hře hostí bez brankáře.

Baník Chomutov - Malibu Mladá Boleslav 6:2 (2:1)

Branky: Kopta 2, Špicar, P. Janošík, F. Gedeon, Novák - Maryška, Šimáček
Rozhodčí: Štiřík, Šmat. ŽK: 1/3. Diváci: 130

Baník Chomutov: B. Klíma - F. Gedeon, Chmelan, Špicar, P. Nový, T. Janošík, Kopta, J. Novák, Süssmilch, P. Janošík

L. Kostrhun