Jako obyčejně do utkání vstoupili lépe Levharti, když v 5. minutě vedli 14:6. Pardubice ale změnili obranu na zónovou a za tři minuty byl stav vyrovnaný 15:15. Po první čtvrtině, kterou domácí nakonec prohráli o dva body, Pardubice ve druhé dávali koše i z těžkých pozic a naopak výbornou obranou nutili Levharty střílet z nepřipravených pozic. Za první poločas Levharti inkasovali 48 bodů, co je na domácí palubovce víc než dost.

Do třetí čtvrtiny vstoupili Levharti jako vyměnění. Najednou jich bylo plné hřiště, zrychlili pohyb a výsledkem bylo vedení v 27. minutě 55:54. To byla ale labutí píseň domácích, ještě dvě minuty před koncem čtvrté čtvrtiny byl stav vyrovnaný, ale šňůrou pěti bodů hosté odskočili a uzavřeli stav třetí čtvrtiny na 59:64. V závěrečné čtvrtině se Levharti několikrát dostali na rozdíl třech bodů, ale víc už nedokázali. Poslední příležitost měli 16 sekund před koncem, když Glover trojkou snížil opět na tříbodový rozdíl a po taktickém faulu hosté házeli trestné hody. Rozehrávač hostí Michal Čarnecký ani jeden neproměnil, ale Bosák obranný doskok nezvládl a hosté pojistili vítězství dalšími dvěma body.