V Liberci nastoupila chomutovská děvčata do zápasu jako „koťátka". První čtvrtinu po bezkrevném výkonu prohrála 16:11 a to se ještě v poslední sekundě trefila z půlky hřiště „za tři" Barbora Kučerová. Ve druhé čtvrtině se objevily na liberecké palubovce už Levhartice. Agresivita, bojovnost a zarputilost, to byly jejich znaky! Když k tomu přidaly technickou dovednost, čtvrtinu vyhrály jasně 27:4. I zbytek zápasu odehrály Levhartice ve stejném duchu a zvítězily 78:39.

V podobném stylu pokračoval Chomutov i v duelu v Zákupech u České Lípy, když si přivezl domů výhru o 46 bodů. V utkání se objevila na palubovce všechna děvčata a každá z nich se zapsala na střeleckou listinu.

Levhartice Chomutov U15 jsou po odehraných deseti kolech na druhém místě oblastního přeboru. Z deseti utkání prohrály jediné, stejně jako vedoucí Litoměřice. Od první příčky je dělí pouze horší skóre.

TJ Lokomotiva Liberec - BK Levhartice Chomutov 39:78 (16:11, 20:38, 31:60)

Sestava a body: Baženovová 24, Kučerová 17 (1 trojka), Gottwaldová 10, Hlavová 10, Horsáková 8, Junglingová 5, Drobná 4, Kubíková, Hamerlová, M. Endrštová.

TJ ASPV Zákupy - BK Levhartice Chomutov 25:71 (8:16, 14:37, 17:55)

Sestava a body: Junglingová 12, Kučerová 12, Horsáková 12, Baženovová 10, Hlavová 8, Endrštová 5, Doležalová 4, Gottwaldová 4, Hamerlová 2, Kubíková 2.