Brzké ráno v regionu zahájil po třetí hodině náraz osobního auta do svodidel u Hory Svaté Kateřiny na Mostecku. Podle krajského portálu krizového řízení řidič vyvázl bez zranění. V přibližně stejnou dobu v ulici 9. května v Roudnici nad Labem havarovalo osobní vozidlo, ale nehoda nezpůsobila žádné zranění. Zdravotničtí záchranáři museli však dopoledne vyjet ke srážce osobního auta a chodce v ulici Sociální péče v Ústí nad Labem. K nehodě se zraněním tam došlo po 10. hodině, dopravu to omezilo zhruba na dvě hodiny.

 Další události na silnicích v kraji byly už bez zranění. Před polednem se v ulici Žatecká u bloku 212 v Mostě zablokovala doprava kvůli srážce dvou vozidel, které vytvořily překážku na vozovce.Téměř půlkilometrový úsek museli ostatní řidiči projíždět se zvýšenou opatrností. Podobná situace ve stejnou dobu nastala na jiném místě v Mostě, kde osobní auto vjelo bez tragických následků do svodidel

 Na Lounsku na silnici I/15 u obce Želkovice okres jedno havarované vozidlo také překáželo a řidiči si museli dát větší pozor. Další, tentokrát porouchané osobní auto po 12. hodině omezilo podle krizového portálu provoz na dálnici D8 na 71. Kilometru ve směru Praha – Bílinka. Vůz skončil na neprůjezdné zpevněné krajnici. Kolem projíždějící řidiče byli na překážku upozorňováni.  

 Odpoledne začalo bouračkou na Děčínsku. Před 14. hodinou se na silnici v Dolních Habarticích srazila dvě auta. Na místo dorazila policie a začalo vyšetřování. I tato nehoda byla bez zranění.