Mrtvého muže objevili v sobotu 21. listopadu kolem sedmí hodiny ráno v ulici U Hačky (Nové Spořice). "Cizí zavinění bylo vyloučeno, lékař po pitvě nevyloučil, že k úmrtí mohlo dojít kvůli podchlazení," upřesnila pro Chomutovský deník policejní mluvčí Marie Pivková. Policisté však stále nevědí, o koho jde a prosí veřejnost o pocmo.

Muži bílé pleti bylo kolem šedesáti let, výška cca 178 cm, hnědé oči, střední postava s větším břichem, tmavohnědé prošedivělé delší vlasy 15 - 20 cm, prošedivělý několikadenní plnovous, téměř bez zubů, nos mírně vychýlený doprava.

Na sobě měl zelenohnědé silné teplákové kalhoty s vertikálním nápisem "LUISS MO" na levém stehně, kostkovanou flísovou mikina se zapínáním na zip v černo-bílo-šedivé barevné kombinaci s červenými proužky, černé polovysoké holínky s filcem, tmavomodrou kšiltová čepici s barevným nápisem "SCOTLAND" na kšiltu. Na zádech měl pak šedý batoh s malým logem firmy "T-mobile".

"Vzhledem k zanedbanému zevnějšku muže a skutečnosti, že měl u sebe větší množství igelitových tašek a prošlé potraviny, je velice pravděpodobné, že by se mohl živit vybíráním nádob s domovním odpadem a mohl by přespávat v zahradní chatce nebo jiném provizorním příbytku," dodala k tomu Pivková.

Veškeré informace, které by mohly pomoci zjistit totožnost neznámého muže prosím volejte na linku 158 nebo přímo pátračům služby kriminální policie a vyšetřování Chomutov tlf. 974 433 336.

Podobizna muže, které policisté našli mrtvého v ulici U Hačky.