Informaci Chomutovskému deníku potvrdila v pátek okolo desátého hodiny dopoledne Markéta Rybínová z tiskového odboru Krajské zdravotní. Chomutovem se už přitom nesla zpráva, že mladík následkům svých zranění v nemocnici podlehl.

Stejně tak se hojně spekuluje o tom, kdo nehodu zavinil. Policisté však zatím oficiální stanovisko nevydali. "Míra zavinění se stále šetří, bude se vyhodnocovat samozřejmě i rychlost, jakou auta jela," uvedla policejní mluvčí Marie Pivková. To se bude týkat především řidiče černého Volkswagenu, který právě po srážce s druhým autem vylétl na chodník a srazil mladého chodce. Náraz auta povalil i lampu veřejného osvětlení.

Na našem webu však lidé, kteři ho znají, spekulují o tom, že jel zřejmě příliš rychle, protože spěchal i se svými spolupracovníky do práce.

Výsledek šetření by měl být znám do několika dní.

Volkswagen byl plný lidí, tři muži a jedna žena utrpěli lehká zranění. Od horších je možná zachránily airbagy.

K nehodě došlo na Pražské ulici u čerpací stanice Benzina. Černý Volkswagen jel směrem z Chomutova a na křižovatce hned za podjezdem se srazil s červeným Fordem, který chtěl podle všeho odbočit na benzinku. Ford to odnesl jen pomačkaným rohem, ale Volkswagen vyletěl ze silnice na chodník, kde v tu chvíli procházel dvacetiletý mladík. Původní článek najdete ZDE.