Jakkoli všechno nasvědčovalo tomu, že jde o sebevraždu, podle policistů jde spíše o nešťastnou náhodu. "O sebevraždu s největší pravděpodobností nejde. Pětadvacetiletý mladík byl podle všeho opilý a nešťastnou náhodou přepadl z nadchodu," řekla Chomutovskému deníku mluvčí chomutovské policie Marie Pivková.

Pro mladého muže musel přiletět záchranářský vrtulník, který ho přepravil do ústecké nemocnice. Podle posledních zpráv byl naživu.

Pětadvacetiletý muž dopadl přímo na silnici I/13, na dvoupruh, která vede ke Globusu. Zatím není jasné, jestli ho nějaké projíždějící auto zachytilo. Silnice je to hodně frekventovaná, ale v neděli odpoledne tu zřejmě takový provoz nebyl.

Nadchod lemuje poměrně vysoké zábradlí a náhodou se přes něj přepadnout nedá. Co ale alkoholem posilněný mladík vyváděl, zatím není jasné.

Policisté po dobu vyšetřování uzavřeli zmíněnou část silnice a provoz odkláněli přes Kadaňskou ulici. Lidé, kteří to v Chomutově neznají, pak nezřídka bloudili v uličkách před Kadaňskou. Na chvíli byla uzavřena i část nadchodu, odkud mladík spadl. Vyšetřování bude ještě pokračovat.