„Mladá žena byla přepravena vrtulníkem do ústecké nemocnice, kde v pozdních odpoledních hodinách zemřela,“ sdělila ve čtvrtek mluvčí chomutovské policie Marie Pivková.

„Žena jela směrem z Chomutova do Mostu. Zřejmě nepřizpůsobila rychlost, dostala smyk a narazila do stromu,“ popsala nehodu Pivková. Podle informací Deníku měla řidička po nárazu vyletět z automobilu.

Zdravotní stav mladé ženy byl už po nehodě velmi vážný, lékaři několik hodin bojovali o její život. Podle mluvčího Krajské zdravotní Jiřího Vondry byla řidička po přijetí do ústecké nemocnice v bezvědomí a měla mnohočetné zlomeniny a zhmožděniny.

Nehoda se stala ve středu kolem třinácté hodiny na rozhraní okresů Most a Chomutov. V místech, kde je silnice zvlněná a vynáší. V roce 2006 v tomto úseku ve vysoké rychlosti havarovalo a následně shořelo lamborghini s řidičem i spolujezdkyní.

Devětadvacetiletá žena je letošní první obětí dopravní nehody na Chomutovsku. Loni na silnicích regionu zemřelo 13 lidí, 39 jich bylo zraněno těžce.