Jarní úklid odhaluje každý rok totéž. Lidé se nezbavili nepochopitelného zlozvyku zanášet přírodu metráky odpadu. Kromě pneumatik, plastových lahví a dalšího nepořádku se ale objevují i kuriózní kousky.

Při úklidu Klášterce nad Ohří a jeho okolí se našla podél silnice první třídy sada erotických hraček. Stydět by se za ně nemusel lecjaký sexshop ani nedávná výstava ze ztemnělých zákoutí naší hlavní metropole s názvem Praha dekadentní.

Dobrovolníci našli celou sadu pomůcek: vakuovou pumpu na zvětšení pánského přirození, stimulační kuličky, dilda hned v několika provedeních, lana na svazování, černé punčochy a mnohé další.

Erotika má v dějinách lidstva důležité místo. Jak důležité, ukazuje „kolekce“ sebraného odpadu, i pozornost, kterou vzbudila na sociálních sítích.

Klášterec nad Ohří a jeho okolí je výjimečné svými přírodními krásami a malebností. Možná nadmíru inspiruje i pracovnice lásky a klienty, kteří to sem mají z Německa blízko. S tím se mnoho nedá dělat. Jen by si své rekvizity mohli odvážet. Řešení nabízí každá popelnice.