V srpnu stačilo na vítězství 382 hlasů. Získal je malý Michálek Hlaváč (na snímku nahoře), který se narodil v chomutovské porodnici 30. srpna v 10:26 hodin s mírami 4100 g a 53 cm. Radost z něj mají maminka Petra Klímová a tatínek Michal Hlaváč. Snímek nám zaslali sami o něco později, proto byl zveřejněn až v druhé polovině září. Podle pravidel je ale rozhodující datum narození miminka (pokud už není anketa v daném měsíci uzavřená), takže vítězství mu patří.

Z Emmičky Novotné má radost maminka Radka Novotná a celá rodina. Malá se narodila 4. září v 6:52 hodin v Chomutově. Měřila 52 cm a vážila 3,8 kg.To v září nenechali příbuzní a známí malé Emmy Novotné (foto vpravo) nic náhodě. Naklikali jí rovných 1432 hlasů, které už v září nikdo nepřekonal a rodiče malé holčičky se tak mohou radovat nejen ze své dcerky, ale také drobné hračky, kterou pro ni Chomutovský deník koupil. Malá se narodila 4. září v 6:52 hodin v Chomutově. Měřila 52 cm a vážila 3,8 kg.

Rodiče obou miminek si mohou vyzvednout hračku jako odměnu za měsíční vítězství, kontaktujte prosím asistentku redakce na tel. č. 474 316 469. Gratulujeme!