Miminkem měsíce června se stala Maruška Witzková, kterou přivedla na svět Marie Jílková z Chomutova, a to 6. června ve 22.23. V naší anketě získala celkem 1162 hlasů, což bylo z miminek, narozených v červnu, bezkonkurenčně nejvíc.

Skoro dvakrát tolik hlasů, neuvěřitelných 2181, dostal malý Richard Baron (na snímku vlevo dole), narozený 12. července. Rodiče Lucie a Marcel Baronovi tak mají radost nejen z krasného syna, ale také z hračky, kterou pro něj v naší anketě získali. V červencové anketě už nebyla o "konkurenci" nouze, přímý klikací souboj svedli příbuzní malého Ríšy s táborem kolem malého Petra Šoltése, který byl sice druhý, ale o pouhých jedenáct hlasů!

Pro zajímavost - během této ankety se na nás dokonce obrátili příbuzní jednoho z miminek, abych anketu ukončili ve chvíli, kdy bude nerozhodná, aby nikdo nebyl zklamán. Ale to by nebyla soutěž. Nechali jsme ji proto doběhnout do stanoveného časového limitu, stejně jako všechny ostatní. Také proto má svého vítěze.


Rodiče miminek si mohou vyzvednout hračku jako odměnu za měsíční vítězství, kontaktujte prosím asistentku redakce na tel. č. 474 316 469. Gratulujeme.