„Příznivci reggae se můžou těšit na vynikající ústeckou kapelu Uraggan Andrew. Pro ty, co se rádi vlní v rytmu funky, zahrají vynikající Shoecut z Karlových Varů nebo Nucený výsek a pro milovníky ostřejšího ražení přijedou slavní Kashmir 9:41, kteří se po menší pauze opět vrací na scénu a špičku české Hard-core scény, nebo známí rivalové z Žatecka Beautiful Cafillery.


Představí se místní umělci a talenti

A jelikož jsme na domácí půdě, tak by byl hřích nepozvat místní sebranky jako jsou například New Fresh Pleš, Mytaky nebo Bahrainn. Pro diváky bude připravena i menší výstava amatérských umělců z Klášterce a okolí,“ zve na první ročník festivalů pořadatel Roman Kraus.
Celý tento projekt vznikl za účelem oživit živou hudební scénu v Klášterci a nabídnout návštěvníkům větší rozhled v oblasti kultury.

„Tak trochu nás zamrzelo, že letošní léto se u nás nepořádá ani jeden festival, tak jsme si řekli, že to vezmeme do vlastních rukou a pokusíme se uspokojit téměř všechny vrstvy,“ dodal Kraus.

Chvilka hraní se slovy Fest–Ival


Jak vlastně vznikl název Ival Fest? „S názvem přišel náš kamarád Mr. Yoda. Ze začátku jsme taktéž tápali a hledali význam a smysl celého názvu. Po chvilce hraní se slovy nám to došlo a přišlo nám jako dobrý nápad použít název Ival Fest. Bude to přeci pořádný Fest-Ival,“ směje se Roman Kraus.
Nenechte si ujít skvělou zábavu ve vašem okolí, přijďte si za symbolickou částku 100 korun poslechnout kapely, zhlédnout taneční vystoupení a skvěle se pobavit. Zábava začíná ve 12.00.⋌ (grz)