Nejenže se diváci dívali na deset sličných finalistek, ale s volbou té nejhezčí porotcům pomáhala také topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová.

„Pro dívky je toto úžasná zkušenost,“ zhodnotila Kuchařová, která spolu s ostatními sledovala program laděný do pekelně–hororové atmosféry. „I do budoucna je pro ně dobré, aby se chytaly každé šance a zkoušely uspět v tom, v čem se vidí a cítí,“ radila.

Diváky i porotce nakonec nejvíc okouzlila Tereza Kuncová z Klášterce. Ve volné disciplíně předvedla náročné číslo ve stylu pavoučí ženy. Metala přemety vzad a ukázala i další akrobatické výkony. Nakonec se stala nejen Miss Kadaně, ale také Sympatie a získala k ročnímu užívání vůz Škoda Roomster.

První vicemiss je Denisa Davidová z Kadaně, která je navíc i Miss Média. Tento titul získala díky čtenářům webu Chomutovského deníku, kde jí v anketě přidělili nejvíc hlasů. Cenu Miss Weekend MK Tour 2010 získala Zuzana Trpiková z Kadaně.

Své vítězství slavila také Michaela Kuncová, sestra vítězky, která ji přihlásila do soutěže. Coby patron tak získala pět tisíc korun. „Ty dnes padnou. Propijeme je,“ radovala se, že vsadila dobře. „Já prostě věděla, že je moje sestra nejkrásnější,“ dodala.
Galavečer pořádala agentura BastArt.

Rozhovor s Miss Kadaně: "Chtěla bych se dostat na policejní akademii"

Královny krásy vždy říkají, že nepočítaly, že by mohly vyhrát. Jak to máte vy, nepočítala jste, ale doufala?
Ano, nepočítala, ale v koutku duše doufala, že to budu já (směje se).

Jaké jsou první nejsilnější dojmy?
Nadšení, radost, překvapení.

Byla účast v soutěži vaším velkým snem a přáním, nebo jste to prostě jen tak zkusila?
Zkusila jsem to díky sestře, která mě přihlásila. Ale už dřív jsem se po něčem takovém poohlížela. Jsem za tu zkušenost ráda, stála za to. Nečekaně jsem při finálovém večeru ani neměla nervy, jen minimální.

Chtěla byste zkusit i celorepublikovou soutěž nebo být jiným způsobem na očích?
Lákalo by mě pokračovat dál. Už jsem se poohlížela po nabídkách na castingu v Praze. Vypadá to, že bych mohla točit reklamu. Volali mi, že už pro mě mají připravenou smlouvu.

Přípravy byly asi náročné, chce se vám slavit nebo spát?
Tréninky náročné byly, ale chystáme velkou oslavu. Mám tu s sebou přátele, rodiče a sestru, která za mě vyhrála pět tisíc, takže jak už řekla, propijeme to tady na afterparty.

Co je vaším velkým cílem?
Určitě dodělat školu (Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy) a pak se dostat na policejní akademii. Vždy jsem toužila pracovat v jízdní policii. Nakonec se tam asi nebude jezdit na koních, ke kterým mám blízko, ale na motorkách ano a ty mám také ráda.

Vyhrála jste k celoročnímu užívání auto. Máte vůbec řidičský průkaz?
Řidičák mám, dokonce jsem vyhrála jako Miss Sympatie ještě poukaz na řidičské oprávnění. Asi si za ně prodloužím řidičák na motorku. Autem budu jezdit do školy, ohromně se hodí, jsem za něj nadšená.

Pozn.: Do rozhovoru se vmísil fitnessák Jan Böhm, který s Terezou vystupoval při volné disciplíně. „Jestli neřekla, že vůbec nečekala vítězství a že si přeje světový mír, tak to pro mě není pořádný rozhovor.“:)