12.4. Pondělí
Pedigová dílna
Pro zájemce o práci s přírodním materiálem vhodným pro tvoření ošatek, táců, obalů na květináče. S sebou šídlo, ostré nůžky, ručníky a přezůvky. Poplatek za dílnu 90,-. (paní Petriláková)
DDM 16,15 hodin

13.4. Úterý
Studio Kreativ - Triky s triky
Poplatek 100,- Kč. (paní Dvořáková)
DDM 17,00 hodin

Biologická olympiáda
Okresní kolo pro soutěžící kategorie C. (paní Petriková)
DDM od 7,30 hodin - prezence

14.4. Středa
Sportovní dopoledne pro MŠ
Pro předem přihlášené MŠ, které si mohou vyzkoušet běžné vybavení, které se v tělocvičně nachází - lavičky, kruhy, ribstole. Tělocvičnu je nutné předem si zamluvit a to nejpozději do pondělí před danou středou na petrilakova@ddmcv.cz (paní Petriláková)
DDM 9,00 hodin

Keramika pro dospělé a mládež
Určeno dospělým a mládeži od 15 let, kteří se nemohou zúčastňovat pravidelných kroužků. Vánoce se blíží. Přijďte si vyrobit dárečky a vánoční dekorace. Začátečníkům poradíme. Poplatek 30,- Kč. (paní Dvořáková)
DDM od 17,00 - 20,00 hodin

17.4.Sobota
1. Domečkovský maratón
Přijďte si s námi zařádit… Pro všechny, kterým se zalíbilo cvičení na trampolínách jsme připravili 3 hodiny cvičení a zábavy. Na akci je nutno se přihlásit, počet míst je omezen. V ceně je iontový nápoj a lehké občerstvení. Poplatek 120,- Kč. (paní Klierová)
DDM od 9,00 - 12,00 hodin

Patchwork club
Pro všechny zájemce o tradiční textilní techniku. Vítáme začátečníky i pokročilé. S sebou si vezměte šicí potřeby, nůžky, máte-li vlastní řezák a pravítko, přezůvky a nadšení. Je nutné se předem přihlásit a zařadit do skupiny. E-mail: latinakova@seznam.cz. Poplatek 50,- Kč + cena materiálu, pokud zajišťuje lektorka (skupina I.) (paní Latináková, 603244367)
DDM 9,00 hodin

Cestou necestou - Za zvířaty na selský dvůr v Braňanech u Mostu
Program pro děti zahrnuje prohlídku stájí s výkladem a svezení na ponících, nebo koních. Součástí je i občerstvení. Děti se na koních vozí v kryté hale, tudíž je možné program uskutečnit i při špatném počasí.
Přihlásir se můžete do 16.4. 2010 na mail: hyrsoval@seznam.cz, nebo na recepci DDM. Cena výletu 200,- Kč (doprava, vstupné malé občerstvení). Zúčastnit se mohou děti i dospělí. Minimální počet účastníků 5. (paní Hyršová)
DDM od 10,30 hodin - sraz