Hra pro jednu herečku, na které se podílela spisovatelka a scénáristka Halina Pawlowská, promlouvá jednoduchou a humornou cestou o vážných věcech.

Polívková v roli Evy je ženou, která ví, co chce, má své naděje a sny, a která hledá štěstí po boku muže. Jeskynní žena je lovcem pronásledujícím svou kořist. Časem je zřejmé, že narazit na pana Božského je stejně pravděpodobné jako potkat tučňáka v bikinách. Ona se však nevzdává a hledá dál, přestože její lov je občas zoufalý a marný. Chvílemi ztrácí všechnu sílu, nikdy však nepřichází o svůj šarm. Smysl pro humor a nadhled jí v tom pomáhají. Možná máte pocit, že jeskynní ženu dobře znáte. Náhodou třeba máte stejné „štěstí“ na opravdové muže jako ona. Možná Vám jeskynní žena neporadí, ale určitě Vás potěší, že nejste sama. A jak tvůrci slibují, plakat budete jen smíchy.

Představení uvede ve středu 25. listopadu od 19 hodin Městské divadlo v Chomutově, lístek stojí 230 korun. Zájemci by si ale měli pospíšit, protože představení už je téměř vyprodané. Je ještě možné zakoupit lístky na balkón.

Autorka: Lenka Kubalová