Možností, jak přispět, mělo asi sto třicet návštěvníků několik. Od dobrovolného vstupného přes koupi výrobků od dětí z nemocnice a místních žen po zapojení se do dražby obrazu Milana Pecáka, který pro tento účel věnoval jeho tvůrce. S výtěžkem mohli být organizátoři spokojeni – dosáhl částky 28 630 korun.

„Výtěžek je určen dětskému oddělení kadaňské nemocnice,“ vysvětlila Alexandra Zdeňková, pořadatelka akce z Českého svazu žen. Bude to příspěvek na nákup nového vyhřívaného lůžka pro novorozence, kterých je díky rostoucímu počtu narozeným miminek v nemocnici Kadaň málo.
A proč podpora směřuje právě do Kadaně? „Podobná akce proběhla tento týden i v Kadani. V tamní nemocnici se rodí poměrně hodně dětí z Chomutova i Jirkova, tak proč nepomoci dobré věci i u nás?“ odpověděla otázkou A. Zdeňková.

Pro návštěvníky charitativního večera byl připraven i kulturní program. Nejprve se představil soubor břišních tanečnic Farah, v průběhu večera vystoupila jirkovská finalistka první Superstar Šárka Vaňková, která představila nový projekt 4LaDies. Večer pak zakončila ohnivá show Filipa Stejného.

Akci uspořádaly Český svaz žen za finanční podpory města Jirkova, Asistenčního centra Most a.s. a organizace Kiwanis Kadaň.