Neptejte se, jestli vás tohle vystoupení rozesměje. Otázka není „jestli", ale „jak moc". A trojice letošních aktérů stand-up comedy Na stojáka Live zaručuje, že si každý užije svůj typ humoru.

Nakonec - Chomutováci už o tom vědí své, proto také vstupenky vykoupili jen pár hodin poté, co se začaly prodávat. „Je to tak, vystoupení od 19.30 hodin je už vyprodané," potvrdil Chomutovskému deníku Jakub Hrabák z pořádající agentury Dimension Production. Pro ty, kteří nebyli dost rychlí, má ale dobrou zprávu. „Domluvili jsme ještě jedno vystoupení ve stejný den od 17 hodin. Vstupenky už jsou v prodeji, k dostání jsou v chomutovské kavárně Strada."

A kdo letos v Chomutově vystoupí? Pravidelným návštěvníkům netřeba představovat hlavního tahouna Karla „Borce" Hynka, jehož sebevědomé výstupy a ostřejší slovník rozesmějí každého.

Daniela Čecha v Chomutově také znají, a to už od prvního vystoupení v Kulisárně. Především díky jeho scénce „rozhovor Jaromíra Jágra", s níž bodoval na vystoupeních v celé republice.

A třetí do party? Kdo sleduje internetový satirický seriál Kancelář Blaník, zajásá. Přijede totiž český herec Marek Daniel, který si masovou oblibu mezi milovníky humoru získal právě coby všemocný lobbista Tonda Blaník.

Vystoupení se koná v pondělí 23. listopadu, a to ve dvou časech. Ten hlavní, večerní (od 19.30) už je vyprodaný. Nyní jsou v prodeji vstupenky na odpolední čas 17.00. Jeden lístek stojí 250 korun, vy máte možnost je díky Chomutovskému deníku vyhrát.

Soutěž o lístkyChomutovský deník připravil pro své čtenáře soutěž o třikrát dvě vstupenky na vystoupení Na stojáka Live, které se bude konat v chomutovském kině Svět od 17 hodin. Co musíte udělat, abyste si užili pořádnou porci humoru zadarmo? Ve čtvrtek, pátek a sobotu vyjdou v Chomutovském deníku vystřihovací kupony, do nichž stačí vyplnit kontakt, vystřihnout je a poslat nebo donést do redakce. My pak vylosujeme tři výherce. Počet kuponů nebude omezen. Čím více jich pošlete, tím větší budete mít šanci.

ROZHOVOR S ORGANIZÁTOREM JAKUBEM HRABÁKEM

„Jdete podruhé? Nebojte se! Kluci přijdou s něčím novým"

Sotva pořadatelská agentura Dimension Production ohlásila prodej lístků na živé vystoupení Na stojáka v Chomutově, za pár hodin bylo vyprodáno. Proto stejně jako loni organizátoři přidali ještě jedno, které se také rychle rozprodává. Nestálo by za to pořádat vystoupení častěji? „Nechceme lidi přesytit," namítá ředitel agentury Jakub Hrabák.

Za jak dlouho byly vstupenky na první vystoupení vyprodané?

Během pár hodin, opět jsme trhli rekord. Přiznám se, že tentokrát jsem to opravdu nečekal. Je neuvěřitelné, jak lidé na tuto show reagují a jsme za to velmi rádi. Dává nám to chuť organizovat a vymýšlet nové akce a tváře.

A co vozit Na stojáka Live do Chomutova častěji?

Když je něčeho hodně, za chvíli se toho přesytíte. Myslím, že v tomto měřítku je to ideální. Ale vše záleží na lidech. Pokud uvidíme, že nově otevřený čas od 17 hodin bude opět velmi rychle vyprodaný, začneme o tom přemýšlet.

Letos je v trojici komiků také Marek Daniel, který exceluje v internetovém seriálu Kancelář Blaník. To bude určitě tahák, že?

My se vždycky snažíme k sestavě, která je známá a oblíbená přivézt i jednoho „nováčka".Marek Daniel je v poslední době velmi oblíbený a určitě tomu pomohl i zmíněný seriál. Lidé si ho primárně pamatují právě z něj. A to přes to, že hrál ve spoustě dobrých filmů, nejznámější byl asi český Protektor, kde hrál hlavní roli.

Na druhou stranu Daniel Čech a Karel Hynek tu vystupovali už několikrát. My, co chodíme pravidelně - nemusíme se bát, že se budou opakovat?

Tak to rozhodně ne, kluci pokaždé přichází z něčím novým. Takže kdo již na akci byl, nemusí se bát, že uvidí stejné vystoupení znova.