Jaká byla příprava před samotným finálovým večerem?
V Praze jsme nacvičovaly už od středy. Většinou jsme začaly v devět ráno a končily kolem desáté večer, bylo to dost namáhavé. Cvičily jsme volné disciplíny, chůzi, choreografii a další. Když jsme poprvé přišly do sálu, tak jsme se zděsily. Na pódiu byly vysoký kovový schody! Byl to hrozný pohled, měly jsme pomalu slzy v očích při představě, že po nich budeme scházet na třinácticentimetrových podpatcích. Nakonec to dopadlo dobře, žádná z nás naštěstí nespadla.

Jak jste se cítila na pódiu, neměla jste trému?
Trému jsem trochu měla, ještě než jsme nastoupily na pódium, ale pak už vůbec. Spadlo to ze mě a celý večer jsem si užívala. Hrozně to celé uteklo.


Přišly Vám už nějaké zajímavé nabídky?
Dostala jsem pár vizitek, ale přímo nabídku ne. Potěšilo mě, že za mnou po finále přišla Liběna Rochová a řekla mi, že jsem byla její favoritka. A když budu cokoliv potřebovat, mám se na ní obrátit.


Jaké disciplíny jste se nejvíc obávala?
Měly jsme všechno tak dobře nacvičené, že jsme se nebála ničeho. Největší strach jsem měla z těch schodů.


Nejste zklamaná z toho, že jste titul Miss 2009 nezískala?
Já jsem ráda, že jsem se toho zúčastnila, mám alespoň na co vzpomínat. Určitě to pro mě byla obrovská zkušenost. Navíc jsem získala titul Miss silueta a to mě velmi potěšilo. Chci se věnovat modelingu, tak se mi tento titul hodí a aspoň mě ničím nezavazuje, nemusela jsem podepisovat žádnou smlouvu a tím se zavázat k různým aktivitám, které miss musejí absolvovat.


Jaké máte plány do budoucna? Byla byste ochotná se kvůli lukrativní pracovní nabídce vzdát školy?
Chtěla bych pracovat v zahraničí, ale určitě dál studovat. Možná dálkově nebo individuálně, ale přerušit školu nechci. Určitě jde skloubit školu s modelingem. Navíc modeling nebudu moct dělat celý život a co potom, když bych neměla vzdělání.
Jinak teď často dojíždím do Prahy, mám tam různá focení, takže je možné, že se tam časem usadím.