Kino Oko, Chomutov


20.5., 17:00: Po svatbě, drama, Dánsko / Švédsko
Jacob řídí v Indii sirotčinec, kterému hrozí z finančních důvodů zavření. Z jeho rodného Dánska přichází nabídka pomoci od boháče Jorgena. Jacob nemá k rodné zemi příliš dobrý vztah, jeho cesta je ale pro sirotčinec poslední šancí. Jorgen pozve Jacoba na dceřinu svatbu, na které Jacob potkává Jorgenovu ženu Helenu, která je jeho dávnou láskou. Dozvídá se, že Jorgen není pravým otcem dcery Anny a vypadá to, že jím je on sám. Původně obchodní cesta se tak promění v dramatickou a pro všechny zúčastněné bolestnou zkouškou.

Mrkněte ještě SEM

Kino Jirkov


20.5., 16:00, 19:00: Milý Johne, romantické drama, USA
Příběh lásky, která musí neustále překonávat odloučení a nepřekonatelné dálky. Mladý voják potká mladou dívku a pro oba je z toho osudová láska. Namísto happy endu však přichází život, voják musí zpět k jednotce a do služby je v následujících letech povoláván stále častěji. Svůj životní vztah žijí oba milenci hlavně prostřednictvím dopisů a společného času je málo. Kdy bude „Milý Johne“ napsáno naposledy?

Ještě čtěte ZDE

Kino Hvězda, Kadaň


20.5., 21.5., 22.5., 23.5., 19:00: Kuky se vrací, dobrodružný film, ČR
V novém snímku scenáristy a režiséra Jana Svěráka přebírají hlavní role hrdinové ze světa dětské představivosti. Šestiletý Ondra trpí astmatem, a tak ze “zdravotních důvodů“ musí pryč i jeho oblíbená hračka - růžový medvídek Kuky. Když maminka vyhodí Kukyho do popelnice, začne pracovat Ondrova fantazie, v níž prožívá medvídkovy příběhy v neznámém přírodním světě. Je to ale opravdu jen sen malého kluka a nebo se Kuky skutečně vydal za největším dobrodružstvím svého plyšového života?

Nahlédněte také SEM

Kino Svět, Klášterec nad Ohří


20.5., 19:00: Babylon A. D., akční thriller, USA / Francie / Velká Británie
Šéf ruské mafie Gorsky vydává velmi riskantní rozkaz: eskortovat nebezpečnou ženu Auroru z Ruska do New Yorku. Do cíle má mladou dívku a její sestru Rebeku dopravit zkušený žoldák Toorop. Aurora se ale během transportu chová podezřele. Jak je možné, že dokáže řídit starou ruskou ponorku, umí plynně 19 jazyků a zná věci, které se nikdy neučila? Je infikována geneticky vytvořeným virem, který by možná mohl v budoucnu způsobit vyhynutí lidské rasy…

Více čtete TADY