Kino Oko, Chomutov


21.6., 16:30, 19:00: Princ z Persie: Písky času, akční fantasy, USA
Princ Dastan objeví po útoku na posvátné město Alamut vzácný poklad - legendární Písky času, dar bohů, který dokáže vracet čas a umožňuje tomu, kdo ho vlastní, vládnout celému světu. Po smrti krále, ze které je obviněn, se Dastan ocitá na útěku a snaží se očistit své jméno. Navzdory výhradám spojí své síly s alamutskou princeznou Taminou, jejíž rodina strážila Písky času po celá staletí a která udělá cokoliv, aby je ochránila. Společně se pokusí porazit temné síly a získat prastarou dýku, schopnou Písky času ovládat.

Přečtete si více TADY

Kino Hvězda, Kadaň


21.6., 17:30: Toy Story 3: Příběh hraček 3D, animovaný film, USA
Majitel hraček Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. Staří známí hrdinové se dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat, která se už nemohou dočkat, až dostanou hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Hrdiny tak čeká nejedna horká chvilka.

Mrkněte SEM

21.6., 20:00: Sex ve městě 2, romantická komedie, USA
Zábava, móda, přátelství a čtveřice hrdinek Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda jsou po dvou letech zpět. Tentokrát zažijí úžasné dobrodružství plné slunce v jednom z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených.

Více informací ZDE

Letní kino, Klášterec nad Ohří


21.6., 22.6., 21:30: To byl zítra flám, komedie, Kanada, USA
Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná… podruhé.

Ještě koukněte SEM