"Zájem je obrovský,“ přikyvuje Karolína Nejepsová, vedoucí kina Hvězda v Kadani. Kajínka tam promítali několik dní už od premiéry na začátku srpna. Všechna promítání byla vyprodaná, další jsou v programu tento týden a zbývý už jen několik míst. „Máme film připravený i na září, plánujeme dalších dvanáct promítání,“ dodává Nejepsová.

Také pokladnu v jirkovském kině vzali lidé útokem, aby si lístky zajistili včas. „Jen ve čtvrtek jsme prodali čtyři sta vstupenek, v pátek a o víkendu ještě další dvě stovky,“ potvrzuje Miloš Kubelka, provozovatel biografu.

Největší zájem je o středeční promítání a proto se Kubelka rozhodl na stejný den přidat ještě dvě projekce – jedno odpolední a druhé noční. „Středeční 20. hodina je zatím nejvíce rozprodána, máme posledních 40 míst. Myslím, že někteří diváci, kteří se na toto představení již nedostanou, využijí i noční projekci od 22.15 hodin,“ říká k tomu Kubelka. I tady mají další kopie objednané na září.

V Chomutově předprodej moc nefrčí, lidé kupují většinou lístky na poslední chvíli. Přesto už jsou některé pryč, především na večerní představení v kině Oko.