Film, který natočil talentovaný debutující režisér Andy Fehu, byl s velkým úspěchem uveden na letošním Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, velmi příznivě jej přijala i kritika. U nás ojedinělý pokus o žánr sci-fi hororu označila filmová kritička Mirka Spáčilová „nejlepším českým hororem za poslední roky." Postavu brilantně ztvárněnou hercem Leošem Nohou popsala jako „bufeťácky pohodového flákače známého z filmu Big Lebowski", kterou si herec už dlouho zasloužil.

Tvůrci se shodli: „Všichni jsme do toho šli z lásky k filmu." Z hororu, který se natočil za pár dní, a kde herci pracovali prakticky jen za minimální honorář, je cítit přirozená vypravěčská radost, nadšení a dobře zvládnuté řemeslo. Natáčelo se hlavně v Horním Jiřetíně, který je ohrožený těžbou hnědého uhlí. Většinu vedlejších postav režisér filmu obsadil místními obyvateli. Samotné město na natáčení věnovalo nemalé prostředky, které se jim ale nejspíš vrátí v podobě turistické propagace.

Při téměř hodinové besedě diváky zajímaly nejen veselé historky z natáčení, ale i samotný proces natáčení či práce s neherci. Leoš Noha se rozpovídal také o své divadelní práci, o rodném Ústí nad Labem nebo o přátelství s Onřejem Vetchým či Ivanem Trojanem.

„Chtěla bych moc poděkovat skvělému kadaňskému publiku za výbornou atmosféru a tvůrcům filmu za skvělou besedu. Všichni držíme palce, aby film Nenasytná Tiffany zařadili organizátoři na program festivalu v Sundance, což je největším přáním tvůrců filmu," uvedla vedoucí kina Hvězda Karolína Nejepsová.