Ve středu 24. listopadu můžete shlédnout komedii Dostanu tě na jahody od autorky Ute Steinové. Ta přesně vystihla chlapskou ješitnost, sebelásku, kariérismus, intrikánství. Autorčin pohled je sice lehce ironický, ale dokáže v každé situaci najít také laskavý humor.

Komedie vypráví o světovém dirigentovi, který se před rozmary jedné operní pěvkyně ukryje v jednom z hotelových pokojů. Jednoho večera ho však navštíví tajemná krásná slečna… Co se poté stane a jak se bude situace vyvíjet, se přijďte sami přesvědčit.

Komedie začíná od 19.00 hodin a představí se herci Michaela Dolinová, Ivan Vyskočil, Zuzana Ďurdinová, Kateřina Urbanová, Yvetta Tannenbergerová, Matěj Merunka a Michal Slaný. Vstupné je 240 korun.

V prosinci se můžete těšit na divadelní představení Den na zkoušku.

Něžná hudební komedie Lumíra Olšovského vypráví příběh o tom, jak se žena rozhodne poznat muže ještě před tím, než se definitivně zamiluje.

Skvělou zábavu obstará zpěvačka Monika Absolonová, Laďka Něrgešová, Radek Valenta a Jan Maxián. Hra začíná v úterý 14. prosince.


Zábava v Klášterci


Městské divadlo v Klášterci nad Ohří si pro své návštěvníky přichystalo na neděli 28. listopadu komedii Věrní abonenti.

Co se stane, když si manželé sednou v hledišti každý jinam a on dostane mladou, půvabnou sousedku?

V režii Antonína Procházky hrají Václav Vydra, Jana Boušková, Antonín Procházka, Kateřina Hrachovcová a další.

Komedie o divácích pro diváky začíná v 19.00 hodin. Vstupné do 1. až 5. řady stojí 240 korun, od 6. řady 200 korun. Důchodci zaplatí 180 korun a členové Klubu mladého diváka 150 korun.